Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 329
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,532
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

herkese selamlar ben istanbuldan Sedat ÖZTÜRK FOUR SEASONS HOTELDE TEKNİKSERVİS SÜPERVİZÖRLÜĞÜ YAPIYORUM 6 yıldır bisiklet sürücüsüyüm aynı zamanda 1960 model cj 5 arazi aracımla offroadcuyum işe gidip gelirken günde 50 km yol yapıyorum ve haftasonları doğa gezileri belgrad ormanları - şile - riva kamplı geziler arkadaşlarla hafta sonunu değerlendirmek isteyen arkadaşlar program yapıp şehir içinden doğa güzelliklerine doğru bir gezi düzenleyebiliriz . herkese dikkatli sürüşler dileğiyle

Etiketler

Merhabalar Ben Ömer Hayta
İstanbul Avrupa yakasın'da üst düzey yol yarış bisikletcisiyim, işim, Giriş seviyesinden pro düzeye kadar bisiklet satışı yapmak. kişiye özel bisikletler toplamaktayım. aynı zamanda landrover defender 110 kullanıyorum,tabi burdaki üst düzey kullanıcılar kadar iyi değilim, Bisiklet Kullanıcılarına her konuda yardım edeceğimi düşündüğüm için burdayım.
Herkese Selamlar

meraba ben ayhan senelerdir forumun üyesiyim ama bu başılığı daha yeni gördüm offroad , dalış,tırmanış,kampcılık ve bisikilet biniyorum salcanonun pro mtb lerinden almıştım 2 sene önce hidrolik fren vs var. senelerdir bisiklet binerim ama ciddi bir zaman ayıramıyorum , ciddi ustaların katıldığı bir organizasyonda olmak isterim .

Merhaba. İsmim Önder Eren

Güzel bir Specialized Sirrus Sport sahibiyim. Hemen her gün ortağımla Florya - Yeşilyurt parkurunda 2 tur atıyoruz akşamları.
Ssangyong bölümüyle başladım gezenbilir'e. Bisiklet bölümünde de aktif olmaya çalışacağım bundan sonra. Snowboard'a da bu kış başlıyorum bakalım. Mayıs gibi de Windsurf'ü ekleme planım var.
Spor güzel birşey :smiley:

Merhaba, ben Erkan ZAFER.
1987 doğumluyum. Alanyalıyım. Bir yıldır bisiklet kullanıyorum. Bisiketim bianchi speed.

Merhaba, ben Yusuf.
Biraz nostaljik ama :smiley: Bisan, mountain cat te Modeli: 24 speed ön amortisörlü 8) ile aranızdayım.
velesbitim, 94 model orjinal, Lastik ve arka dişliler dışında değişen yok ;D Liseden beri kullanıyorum.
Tabi pedalları, vites ve fren dişlileri değişen ;)
Yarışmacı arkadaşlara başarılar :smiley: :smiley:

Merhaba ben taykurt toraman dalış hocasıyım,istanbulda yazşıyorum extreme sporların çoğuyla ilgileniyorum..bu siteye hem jeep,hem motosiklet ,hem dalıcı kimliğimle zaten tanışıklğım oldu...yılardır bisiklete biniyorum istanbul antalya bisiklet turları nevşehir gibi mesafelikamplı turlar çok yaptım..şu an trek 6500 kullanıyorum...bide city bıkem vaar ayrıytten

Merhaba

Antalya/manavgat'dan Murat ULUDAĞ ben. 3 yılı aşkın süredir bisiklet turları geziler organizasyonlar ile uğraşmacadayım.Truzimciyim.Bulundugum ilçede bi kulup catısı altında toplanmak için ilerleme kayıt etmeye başladık. Hepinize keyifli forumlar diliyorum.

muratuludag' Alıntı:
Merhaba

Antalya/manavgat'dan Murat ULUDAĞ ben. 3 yılı aşkın süredir bisiklet turları geziler organizasyonlar ile uğraşmacadayım.Truzimciyim.Bulundugum ilçede bi kulup catısı altında toplanmak için ilerleme kayıt etmeye başladık. Hepinize keyifli forumlar diliyorum.

Çok güzel adım atmışsınız, tebrikler :smiley: Ama illa ki kulüp olmaya gerek yok. Anlaşan bir grup olduktan sonra pedallamaya değer etkinlikler yapabilirsiniz :smiley:

osman_vip90' Alıntı:
Çok güzel adım atmışsınız, tebrikler :smiley: Ama illa ki kulüp olmaya gerek yok. Anlaşan bir grup olduktan sonra pedallamaya değer etkinlikler yapabilirsiniz :smiley:

Bi kulup olmadan insanlar etkinliğe katılmıyor herkez bişeyleri yaptıkları seylerin kayıtlara gecmesini istiyor gibi haksızmıyım? :smiley:

muratuludag' Alıntı:
Bi kulup olmadan insanlar etkinliğe katılmıyor herkez bişeyleri yaptıkları seylerin kayıtlara gecmesini istiyor gibi haksızmıyım? :smiley:

Haklısınız ne diyim :smiley: Kulüp olmadan etkinliklere başlayın, insanlar toplanmaya başlar zaten böylece kulüp olmak daha kolay olur.

selamlar batuhan SUKES istanbul'dan hertürlü bisiklet kazası geçirsem de bisiklete aşığım. mahallede her tür bisiklete bindim :D hertürlü yol ortamında sürerim hava şartlarıda etkilemez. en son bisiklet turum Cihad ÖZYURT ile trabzondan rize tarafına gitmektir. üniversiteden dolayı fazla ilgi gösteremedim bitsin dünya turu bile yaparım :D

P150711 17

Merhaba ben Tahir Kaya.

İstanbul'dayım. Henüz bir bisikletim yok ama bahara kadar bir yol veya tur bisikleti almayı düşünüyorum :smiley:

MERHABA
Ben istanbul sancaktepeden Erol Geygel 1973 istanbul doğumluyum sancaktepede bir okulda öğretmenim.
28 ağustos - 2 eylül 2013 Antalya bisiklet festivaline katılacak bisiklet dostları arıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR