Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,853
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhaba :smiley:

Bisiklet

Etiketler

Merhaba , Ben Ulvi UZUNDEDE 1969 doğumluyum,
Gectiğimiz Mart ayında,sırt çantamı alarak ARJANTİN'e gittim ve orada bir ay kaldım.bisiklet tutkumda orada başladı, her yerde bisiklet yoları ver.Üstelik belediye insanlara bisiklet kulanmaya tesvik ediyor..Ve ben de döner dönmez kendime güzel bir dağ bisikleti aldım. hafta sonları eymir gölünün etrafında turluyordum ama talihsiz bir kaza sonucu bilegimi kırdım..Bisikletimi asla bırakmıyacagım ve binmeye devam edecegim...sizinle bu tutkuyu paylaştığım için mutluyum, sevgilerimle Ulvi

slm Ünal Ergün, Şişli, ne zamandır bisikletime kavuşmak istiyorum ancak İstanbul'da nerede kullanabilirim, sadece hafta sonları dersek çok kısıtlı, hafta içi uygun yol yok, sizler nasıl çözdünüz, işe gidip gelmek için bile düşünüyorum (Şişli Maslak arası).
ciao!!!

Merhaba, adım Pelin, Yalova'dan katılıyorum aranıza. Tam bir bisiklet severim. Genellikle şehir içinde bisiklet kullanıyorum. Henüz şehirlerarası bir tecrübem olmadı. :D Günde üç saate yakın bisikletle şehir içinde dolanıyorum. Bisiklet gerçekten ömrümün sonuna kadar vazgeçemediğim bir zevk benim için. :smiley: :smiley:

:smiley: Ben Kadir Aranıza Ankaradan Katılıyorum...

Bisiklet tutkusu Herkesin olduğu gibi Çocukluktan beri var Forumları incelerken tutkum dahada arttı.
Yaşım 50 olsada,Bisiklet Doğa bunu yaşamak istiyorum İnşallah..

Buradan Arkadaşlara Dağ,Şehir Tüm Turlarda Hayırlı Yolculuklar iyi eğlenceler,Bu sitede keyifli paylaşımlar
diliyorum.

Hoşça Kalın... :smiley:

arkadaslar ıstanbul da trek bısıklet satan yer varmı varsa sayet nerelerde ...tesekkurler

Merhaba Arkadaşlar, Ben Yusuf ÇELİK Samsun'da sınıföğretmeniyim. 1973 doğumluyum. Bisikletim Salcano Astro 243 SD . Samsun'da her perşembe akşam 8'de Cumhuriyet meydanında toplanıp, bisiklet sürüyoruz. Herkese kazasız ve sağlıklı sürüşler diliyorum :smiley:

Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba Arkadaşlar, Ben Yusuf ÇELİK Samsun'da sınıföğretmeniyim. 1973 doğumluyum. Bisikletim Salcano Astro 243 SD . Samsun'da her perşembe akşam 8'de Cumhuriyet meydanında toplanıp, bisiklet sürüyoruz. Herkese kazasız ve sağlıklı sürüşler diliyorum

Merhabalar Yusuf Kardeşim aramıza Hoş Geldin.
Ben Ankara'dan Kadir Abin.Ben Şehir Bisiklet Alacağım? Nasıl Salcano'dan memnunmusun? Bianchi,Whistle nasıl Teşekkürler...

Hoşça Kal Ankara'dan Samsuna ve Tüm Bisiklet severlere Selamlar... :smiley:

Slm Arkadaşlar,
Sedona Borla siparişini bugün itibariyle verdim..Tek ilavesi düzgün bir sele oldu:D Spor sele yerine Daha etli,komforlu bir sele tercih ettim..İstanbulda pekte servisi olmadığını farkettim..Artık yılların deneyimini konuşturucaz..Yarın ilk işim bir anahtar takım almak olucak,kendim uğraşmayı düşünüyorum.Aldığım satıcı aynı zamanda servis olduğundan parça ile ilgili sorunları kargolıycağı garantisini verdi.Tüm yazı bisikletsiz geçiridim.Kısmet kışaymış..

bodrumdan herkese merhabalar. yaz kış farketmez iki tekerle bu tarafa yolunuz düşerse haber edin yeter.

Riderontheroad' Alıntı:
Slm Arkadaşlar,
Sedona Borla siparişini bugün itibariyle verdim..Tek ilavesi düzgün bir sele oldu:D Spor sele yerine Daha etli,komforlu bir sele tercih ettim..İstanbulda pekte servisi olmadığını farkettim..Artık yılların deneyimini konuşturucaz..Yarın ilk işim bir anahtar takım almak olucak,kendim uğraşmayı düşünüyorum.Aldığım satıcı aynı zamanda servis olduğundan parça ile ilgili sorunları kargolıycağı garantisini verdi.Tüm yazı bisikletsiz geçiridim.Kısmet kışaymış..

Bugün itibariyle bisikletim teslim edildi,gerçekten çok hızlı oldu.Selesi gerçekten rahatmış benim için önemliydi:D Oldukça hafif..Daha kullanmak nasip olmadı..İlk izlenim olarak gerçekten başarılı..Tavsiye ederim.

İstanbul da öğrenciyim henüz bisikletim yok ama almayı düşünüyorum :smiley: Fotoğrafla ve trekking le ilgilenmekten hoşlanıyorum . DOğayı cok seviyorum

Dün hava güzel olunca biraz çamur yutalım dedik :smiley:

Bisiklet

Herkese merhaba siteye teni üye oldum adım Cengiz.İstanbul Sarıyer'de oturuyorum, 18 yaşıma girdim.4,5 senedir bisikletforum üyesiyim.Artık bisikletle küçük çocuklar gibi mahallede dolaşmaktan sıkıldım ve 2 arkadaşla beraber yavaş yavaş Sarıyer ve sonrasında İstanbul turlarına çıkmaya karar verdik.Daha önce Kocataş-Bahçeköy-Hacıosman-Tarabya-Büyükdere-Kocataş olmak üzere bir tur yapmıştık ve yakın zamanda da yine bir gezi yapmayı planlıyoruz.Gelmek isteyen olursa bekleriz

merhabalar tekirdağ saray ilçesinde istanbul sınırında dağ köyünde öğretmenlik yapıyorum burası her yıl yüzlerce yerli ve yabancı bisikletçilerin güzergahı ve çok güzel bir yer. ben çok seviyorum bisiklete binmeyi fakat daha yolun başındayım :smiley:

Herkese merhaba.İzmir de oturuyorum.Geçen yıl aldığım bisikletime fırsat buldukça binmeye çalışıyorum.Genel de SASALI bisiklet yolunu kullanıyorum.Bir guruba dahil olmak istiyorum fakat etkinlikler için zamanlarım uymuyor.

Bisikletim:Carraro 473 H RACE

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri