Bisikletle Tam Asya Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bottistar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,361

bottistar

Yeni Üye
Yer
İstanbul
merhaba.
istanbul'da yaşıyordum.
29 yaşında genç bir endüstri mühendisiyim.
çok daral geldi.
istifamı verdim, kısıtlı imkanlarla yola çıktım.
bisikletle seyahat ediyorum.
tam bir Asya turu atmaya karar verdim.
şu an Katmandu, Nepal'deyim.
eşin dostun ne olur ne olmaz yanında bulunsun diyerek verdiği parayı da uçak biletine harcadım.
istanbul'a gidiş dönüş uçak bileti aldım.
amacım sponsor bulmak, turumu duyurmak, bu işe süreklilik kazandırmak amacıyla 'akmasa da damlasın' modunda finansal kaynaklar yaratmak, çeşitli mekanlarda sunumlar yapmak.
eşyalarımı bırakacağım bir aile buldum burda.
döndüğümde turuma kaldığım yerden devam etmekle kalmayacak, belki Ladakh ve KKH yapacağım.
Ladakh dünyanın en yüksek karayolu, KKH ise Karakurum yolu.
kim olduğumu veya blog sitemi merak ederseniz:

www.oguzgidiyor.com

web sitem ultra amatör, biliyorum, hayatımda yaptığım ilk web sitesi.
hatta wordpress olduğu için çok birşey yapmadım bile.
fakat profesyonel web tasarımcısı bir bayan web sitesi sponsorum olmak istedi ve sanırım 1 hafta içinde sitenin yeni hali bitmiş olacak.

beni destekler iseniz, ya da destekleyeceğini düşündüğünüz bir tanıdığınız var ise çok makbule geçer.
herkese selamlar.

oguz.tan@gmail.com

Etiketler
Ynt: Bisikletle Tam Asya Turu

iyi fikir nepalden başlamak... çok eğlenrsin eminim
blog yapmak daha iyi olabilirdi..
buraları biraz canlı tutabilirsen güzel olur selamlar..

Ynt: Bisikletle Tam Asya Turu

selam.
nepal'e kadar bisikletle geldim, uçmadım.
blog sitem de var:
www.oguzgidiyor.com

fakat site çok basit ve kötüydü, çünkü kendim yapmıştım ve bu işlerden anlamam.
şimdi sağ olsun birisi bana yardımcı oluyor, sitem yenlienmekte.

istanbul'dayım.
9 nisanda geri uçacağım katmandu'ya.

selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.