Bize'de Nasip Oldu Sonunda :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahimdl650 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,308

ibrahimdl650

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar, Ailem ile uzun zamandır hayalini kurduğumuz karavana bir süre önce kavuştuk fakat anca şu zamanda paylaşma fırsatı buldum. Çekici aracım Subaru Forester 2.0 xt'idi fakat karavan çekerken oluşan fazla yakıt sarfiyatından dolayı aracımı 2014 Dacia Duster 1.5 dci 110bg ile değiştirdim ve bundan'da çok memnunum.
Uzun araştırmalarım sonunda daha eski fakat Avrupa marka bir karavanda karar kıldım ve Dethleffs RD 5'i aldım, kararımdan dolayı şimdilik sadece memnun olduğumu söyleyebilirim.
Karavan alacak olan arkadaşlara en büyük tavsiyem hayellerini daha fazla ertelememeleri ve bir an önce bütçelerine uygun kendilerini üzmeyecek bir karavan almalarıdır. Benim yaşım 35 ve bana sorarsanız bu işe mümkün olduğunca genç girmek olayın keyfini artıracaktır.Şimdilik yazacaklarım bunlar umarım en yakın zamanda gezi hikayelerimizi de burdan paylaşmak nasip olur.

IMG 0947

IMG 0948

Etiketler

Ynt: Bize'de Nasip Oldu Sonunda :smiley:

Hayirli olsun ıbrahim bey,güzel kamplarda kullanin

selcuk

İyi dilekleriniz için hepiniz çok teşekkürler.
Darısı henüz sahip olmayan herkesin başına.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Darısı başımıza.İnsanın hayallerine kavuşması gerçekten çok güzel bir olay.
Daciada iyi bir tercih olmuş.Hikayelerinizi merakla bekliyoruz.

:smiley:hayırlı olsun darısı benim başıma inşallah tecrübelerinizi paylaşırsanız benim gibi hevesli kişiler için de bilgilenme olur

Hepinizin güzel dilekleri için tek tek teşekkür ederim, aşağıda hafta sonu gittiğim bir geziden fotolar. Umarım karavan alma planlarınızı hızlandırır.
6182156d76aaee5daca6dc405a761164.jpg
f58658150cf5e27fb7df2b160ed09efb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Allah ağız tadıyla bindirsin.karavan gerçekten çok güzel duruyor.yalnız merak ettiğim bişey var malum sitede avrupa malı satılık ilanlarını gördükçe iç geçiriyorum ama ruhsatları olmadığını düşündüğümden hevesim yarım kalıyor.sizin karavanın ruhsatı var mı acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR