Bizimde Bir Karavanımız Var ! Hymer Camp 51

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Fozay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,202

Fozay

Yeni Üye
İşte Karavanımız !

Hymer Camp 51
Merhaba , bu tip bir aracı uzun süre aradık. Bu yolda başımıza türlü şeyler geldi. Hanımdan Habersiz Bazı İşler Oldu.Kendim Karar Verip Bir Karavan ALdım .İstanbul'dan 38Bin TL'ye 1976 Model Mercedes 508 D Karavan Aldım. 24 Saat Geçmeden Hello People'a Sattım. Karavanda Yaşama Planlarımız Böyle Atraksiyonlarla devam etti. Başka Karavan Bakarken Ankara'da Mercedes MB 100 Kamyonet İlanını Gördüm ve Aldım. Dedim Bu Tam Bize Göre. Çok Konforlu Bir Arabaydı Lakin Oda Küçük Geldi Sığışamadık ve Sattık. Dedik Bu Böyle Olmuyor . Nazilli'den 2006 Model Bir Ducato Aldım .Dedim Bu son . Artık Karavan'a Dönüştürme Planları Yapıyoruz . Çiziyoruz Fikirler Topluyoruz. Baya Projelendirdik.En Son Yatak Kısmına Takıldık. Benim Boy 1.85 cm Yana yatak yaparsak benim boy kurtatmıyordu.Dikine Yaparsakta sığamıyorduk.Dedik Napalım Satalım.Onuda Sattık . En Son Bu yavru çıktı karşımıza hemen aldık.Artık Bizim İleGez'meye Başlıyorsunuz .
Aracımız 1990 Model Citroen C25 Turbo Hymer Camp 51 Model 'i
Şuan Çok Mutluyuz . Görüşürüz...
Video: https://www.youtube.com/watch?v=fUVwMM3FUU8

Hayırlı olsun, oldukça maceralı bir karavan edinme süreci geçirmişsiniz.
Mercedes i Hello People götürdüğünüz satış videosunu ve noter maceranızı izlemiştim.
Umarım gönlünüze göre olur. Güle güle kullanın. Keyifli gezmeler.

Hayırlı Olsun..
hello people a sattığınız karavan da güzeldi aslında ancak eşinizin kullanması için çok büyük olurdu tabi..
bu karavan daha ideal olmuş size. camp51 efsane bir model zaten.
güzel günlerde kullanın..

GÜZEL YORUMLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER BU YOLDA 70 YAKIN KARAVAN BAKTIM GÖRDÜM 3 ARAÇ ALDIM SATTIM VE 4. ARAÇTA TAM ARADIĞIMI BULDUM . DENEYİM OLDU VE GÜZEL İNSANLARLA KARŞILAŞTIK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR