Bmw 3.16i Çeker Mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freeman26 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,682

freeman26

Yeni Üye
merhaba ben fatih yillardir bu forumu görüyorum ama ilk kez üye oldum cünkü cekme karavan alacagim. bmw 3.16i 2013 model aracim var sizce erba 5.25 için uygun mu ilk sorum bu olsun:smiley:

Etiketler
merhaba ben fatih yillardir bu forumu görüyorum ama ilk kez üye oldum cünkü cekme karavan alacagim. bmw 3.16i 2013 model aracim var sizce erba 5.25 için uygun mu ilk sorum bu olsun:smiley:
1.6 atmosferik benzinli araç 5.25 karavanla sizi üzer. BMW'yi 5.20'ye terfi etmeye çalışın. Ya da 1450KG civarları geldiğini duyduğumu hatırladığım bu güllelerden vazgeçin. 750KG'lık bir karavan alın.
Çekme karavancılıkta belirli bir ağırlıkta kalabilmenin pekçok faydası var. Bu tip bir seçim yararınıza olur.

1.6 atmosferik benzinli araç 5.25 karavanla sizi üzer. BMW'yi 5.20'ye terfi etmeye çalışın. Ya da 1450KG civarları geldiğini duyduğumu hatırladığım bu güllelerden vazgeçin. 750KG'lık bir karavan alın.
Çekme karavancılıkta belirli bir ağırlıkta kalabilmenin pekçok faydası var. Bu tip bir seçim yararınıza olur.
benim aracta turbo var F30 kasa 136ps

benim aracta turbo var F30 kasa 136ps
aracınız güçlü ancak önemli olan tork değeri erbaa 5,25 çekecek araç en az 250-300 arası tork değeri olması lazım çok yorucu bir büyüklük o kadar büyük bir karavan her türlü yorar kullanımda ben honda civic ile güney midi çekiyorum bir sıkıntı yok ama yokuş yukarı ve durmalı kalkmalı arazi yollarında bende sıkıntı yaşıyorum dizel araçların tork değerleri yüksek ama her şey maddiyat ve kullanım alışkanlıkları bunu siz değerlendireceksiniz

aracınız güçlü ancak önemli olan tork değeri erbaa 5,25 çekecek araç en az 250-300 arası tork değeri olması lazım çok yorucu bir büyüklük o kadar büyük bir karavan her türlü yorar kullanımda ben honda civic ile güney midi çekiyorum bir sıkıntı yok ama yokuş yukarı ve durmalı kalkmalı arazi yollarında bende sıkıntı yaşıyorum dizel araçların tork değerleri yüksek ama her şey maddiyat ve kullanım alışkanlıkları bunu siz değerlendireceksiniz
anladim hocam tesekkurler... karavani kucultecez o zaman.... sizin guney midi nasil ve guney bombeye sari sitede 83.000 yaznislar bunu tavsiye eder misiniz? ceki demiri olayini karavan firmalari hallediyo mu onda ruhsat sart mi

anladim hocam tesekkurler... karavani kucultecez o zaman.... sizin guney midi nasil ve guney bombeye sari sitede 83.000 yaznislar bunu tavsiye eder misiniz? ceki demiri olayini karavan firmalari hallediyo mu onda ruhsat sart mi
merhaba biz 2 kişilik bir aileyiz oğlan büyüdü o karavan a gelmiyor güney midi modeli 2 kişilik yatağı var ama 3 kişide yatabilir yan yana iç kullanımı kullanışlı bombe de arkada 2 kişilik yatağa ek 2 kişilikte ranza var ama hem bu ranza hemde 2 kişilik yatak boyut olarak küçük yani çocuk ranzası tahminimce 10 yaş üstü çocuklara küçük gelebilir ama güney karavan yerli ve tecrübeli üreticinin malı ekonomik kullanılan malzeme ve işçilikte ilk başta insan rahatsız edici gibi gelsede aslında ekonomik ve gayet sağlam bir işçilik yaptıklarını anlayabilirsiniz piyasada avrupa benzeri yapıp albenisi fazla malzeme kullanan ancak aslında hiç kullanışsız karavanlar yapanlar var ama kararı verirseniz bana yine dönün üretim aşamasında güney karavan dan özel istekleri size söylerim daha kullanışlı olabilir küçük dokunuşlar ile oldukça rahat edebilirsiniz çeki demirine karavancılar karışmıyor onu kendi kaldığınız yerde bu işleri yapanlar vardır aracınıza özel avrupa olmasına özen gösterin CE Belgeli olsun takanlar size belgelerini verecek siz onunla noterde ruhsata işleteceksiniz benim çanakkalede takan firma çeki demirini taktı sonra mühendisler odasından inceletmesini ve dosyasını onayını aldı bana hazır olarak verdi ben sadece notere götürüp işlettim hangi karavana karar verirseniz o firmanın uygun çeki demiri bilgisini size verecekler siz o tarzda çeki demiri montaj yaptıracaksınız benimki 7 pinli led çeki demiri ancak bazı avrupa olanlar 13 pinli olanları var bu iş karavana karar verince ilgili üreticiden öğreneceğiniz konu ancak en önemli detay karavana geçmeden karavan da rahat edebilecekmisiniz hiç çadır deneyiminiz oldumu ben yıllarca çadır kampçılığı yaptım daha yenice karavanım oldu bu sebeble kendimi çok lüks içinde görüyorum ama bir başkası bu yaşantıya alışamayabilir onuda deneyimlemeniz şart eşler de belirleyicidir şimdilik benden bu kadar saygılar

Karavan 1

Kamp

Karavan i

BITMAIN ANTMINER, GOLDSHELL, INNOSILICON MINERS 2022 IN STOCK

All equipment will be shipped from our warehouses in Shenzhen China. Additional shipping charges apply to orders shipping to international destinations.

ANTMINER S19J

GOLDSHELL KD2

World delivery 3-7 days

BITMAIN ANTMINER, GOLDSHELL, INNOSILICON MINERS 2022 IN STOCK

All equipment will be shipped from our warehouses in Shenzhen China. Additional shipping charges apply to orders shipping to international destinations.

ANTMINER S19J

GOLDSHELL KD2

World delivery 3-7 days
tşk ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR