Boğaz Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cantunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,355
Ynt: Boğaz Camping

"1 gece konakladığımız Boğaz Camping den az önce geldik. Kişi sayısından bağımsız Çadır başına 15tl elektrik wc duş mutfak buzdolabı okuma odası çamaşır makinesi kurutma makinesi ütü masası ve ütü internet fiyata DAHİL.

Deniz halk plajında olduğundan hafta sonları çok kalabalık. Sığ olmayan deniz ikinci adımda boyu geçiyor. Temizliği ve düzeni çok güzel.

Bizce tek sorun gece dönen yatların yüksek sesli müziği. Çünkü Camping Manavgat çayına komşu. Hafta içi gidilmesi ya da planlanması daha sakin bir mekan sunacaktır.

2013 güncellemesidir."

Selamlar. Önümüzdeki hafta Boğaz kamping alanında çadır kurmayı planlıyoruz. Formda bir çok yorum var. Dikkatimizi çeken şey hiçbir olumsuz yanı yok. Ancak bir başka konuda, bu kadar iyi olanaklara sahip bir yerin fiyat konusunda bu kadar cazip olması. Bizi düşündüren şey hayal kırıklığına uğramak. Uzak bir yerden geleceğiz. Sürekli araştırıyoruz. Şuana kadar bulabildiklerimiz içinde bahsedilen olanaklara sahip olup bu kadar cazip bir fiyata başka bir yer yok. Buda nedense bizi düşündürüyor. Osar Camping die bir yere rastladık, adam başı fiyat alıyorlar. İnternetten baktık fena sayılmaz. Ama Boğaz Camping alanını daha ziyade merak ediyoruz. Maalesef oraya ait herhangi bir internet sitesi yok ya da alanı detaylı gösterebilecek fotoğraflar paylaşılmıyor. Giden ziyaretçiler merakımızı giderirlerse çok sevineceğiz. Bu konuda ilk deneyim olması ve oraları tanımıyor olmamız bizim için dezavantaj. Alan hakkında imkanlar ve deniz konusunda detaylı bilgi verebilecek gezgincilere şimdiden tşkr ederim. Herkese iyi tatiller..

Etiketler
manavgat

berceste_e' Alıntı:
"1 gece konakladığımız Boğaz Camping den az önce geldik. Kişi sayısından bağımsız Çadır başına 15tl elektrik wc duş mutfak buzdolabı okuma odası çamaşır makinesi kurutma makinesi ütü masası ve ütü internet fiyata DAHİL.

Deniz halk plajında olduğundan hafta sonları çok kalabalık. Sığ olmayan deniz ikinci adımda boyu geçiyor. Temizliği ve düzeni çok güzel.

Bizce tek sorun gece dönen yatların yüksek sesli müziği. Çünkü Camping Manavgat çayına komşu. Hafta içi gidilmesi ya da planlanması daha sakin bir mekan sunacaktır.

2013 güncellemesidir."

Selamlar. Önümüzdeki hafta Boğaz kamping alanında çadır kurmayı planlıyoruz. Formda bir çok yorum var. Dikkatimizi çeken şey hiçbir olumsuz yanı yok. Ancak bir başka konuda, bu kadar iyi olanaklara sahip bir yerin fiyat konusunda bu kadar cazip olması. Bizi düşündüren şey hayal kırıklığına uğramak. Uzak bir yerden geleceğiz. Sürekli araştırıyoruz. Şuana kadar bulabildiklerimiz içinde bahsedilen olanaklara sahip olup bu kadar cazip bir fiyata başka bir yer yok. Buda nedense bizi düşündürüyor. Osar Camping die bir yere rastladık, adam başı fiyat alıyorlar. İnternetten baktık fena sayılmaz. Ama Boğaz Camping alanını daha ziyade merak ediyoruz. Maalesef oraya ait herhangi bir internet sitesi yok ya da alanı detaylı gösterebilecek fotoğraflar paylaşılmıyor. Giden ziyaretçiler merakımızı giderirlerse çok sevineceğiz. Bu konuda ilk deneyim olması ve oraları tanımıyor olmamız bizim için dezavantaj. Alan hakkında imkanlar ve deniz konusunda detaylı bilgi verebilecek gezgincilere şimdiden tşkr ederim. Herkese iyi tatiller..

Sn. Emre Boğaz Kamping Manavgat Belediyesinin bir tesisidir. Manavgat Belediyesi ve değerli Belediye Başkanı sosyal demokrat bir insan ve insanların insanca yararlanacağı bir tesisi sosyal amaçlı olarak insanların kullanımına kazandırmıştır. Kendisine sonsuz teşekkürler...

Bogaz camping de bu yaz ailemle 10 gün kalma fırsatı buldum... kampı öyle güzel yere kurmuşlarki birtarafınız 2km uzunluğunda plaj bir tarafınız inatçı levrek dolu manavgat nehri diğer tarafınız ise harika manzarası ile titreyengöl.... kampı ramazan ayına denk getirdiğim için çok rahattım... öyle rahattımki koca kampta bi ben vardım ;D yalnız bayram için aynı şeyi söyleyemiycem... fiyatının uygunluğu ve rahatlık açısından standartların üzerinde bir kamp alanı tabiki hoşlanmadığım yönleride olmadı değil bunlardan en önemlisi denizi... denizi çok dalgalı ve derin olduğu için ailemi yaklaşık 10km uzaklıktaki side plajına götürmek zorunda kaldım... ayrıca akşamları belirli saatlerde nehirden gelen sivrilerin saldırısına maruz kalmamızda cabası... ve geceleri nehirden geçen teknelerden gelen yüksek sesli müziğide unutmayalım... ama bu olumsuzluklar tatil keyfimizi bozmadı... gelecek seneye tekrar gelecekmisin diye sorarsanız...cevabım tabikide evet olacaktır...

Boğaz Kamping forum ve federasyonun işbirliği ile Internette Campercontact karavanpark listesine yüklendi.
http://www.campercontact.de//campersite/detail/id/26840

Kampingle ilgili elimizde resim olmadığı için, Boğaz Kampingin internet sayfasına resim koyamadık. Boğaz Kampinge giden arakadaşların desteğine ihtiyacımız var. Elimizde kamping resimleri ve çevre ile ilgili detaylı bilgilerimiz olursa kampingi daha iyi tanıtabiliriz.
Resimlerde önemli olan noktalar:
Resimlerde yabancı karavanların plakaları ve yabancı karavancıların yüzleri yakından görünmesin.
Ayrıca kamping çevresinde yöresel yemekler yapan restaurant (mümkünse isim ve adres) ve gezilecek yerler. Kamping çevresinde yürüyüşler ve bisiklet turları yapmak mümkün mü?

Şimdiden teşekkürler.

Enver Bey iyi Akşamlar,

sayın Cantunc´un baştaki resimleri gözümden kaçmadı, amaca uygun ve güzel resimler. Yalnız iki ufak sorun var. Birincisi resimleri Gezenbilir Forumdan alıp Campercontact´a yüklemek, ikinciside resimler 2,5 yıl önce çekilmiş. Önümüzdeki haftalarda güncel resimler olmazsa, sayın Cantunc´tan izin isteyeceğim.

Ilginize tekrar çok teşekkürler.

Hüseyin bey,İzin gibi laflara sizden önce alışık olmadığımızdan Gezenbilir'e ayrı bir soluk ve nezaket getirdiniz..Fotoğrafları kolaylık tesislerinin Türkiyedeki hiç bir kampta görmediğim için çekmiştim..

Buyrun gecen seneki resimler.Slml

Izin2013 009

Izin2013 010

Izin2013 011

Izin2013 012

AlbumArt AF7B58FD 116C 47EF CC5B CD7CB7D5B727 Small

Ercüment Bey,
Emre Bey,

Boğaz Kamping resimlerini isterseniz sizde doğrudan Campercontact internet listesine yükleyebilirsiniz. Eğer ben yüklersem resimlerin üzerine benim adım yazılıyor ( yükleyenin ismini yazıyorlar).
Ercümen Bey, bildiğiniz gibi Campercontact Hollanda Otomobilciler Kulünün bir sitesi. Hollandaca bilmediğim için, kampingleri bu siteye yüklerken bilgileri Almanca yazıyorum. Sanıyorum verdiğim Almanca bilgileri, Google´ye tercüme ettirerek siteye yazıyorlar. Ben verdiğim bilgileri tekrar Almanca okuduğumda, benim verdiğim bilgilerden farklı şeyler ortaya çıkıyor. Boğaz Kampingi tanıdığınız için isterseniz sizde Hollandaca yorum yazabilirsiniz.
http://www.campercontact.nl//campersite/detail/id/26840

Resimleri yükleme konusuna tekrar dönersek. Eğer resimleri sen yükle derseniz, sizden ricam bu resimleri benim E-Posta adresime göndermeniz. Çünkü resimleri Gezenbilir´den alarak başka bir siteye yüklemenin sakıncaları var.
E-Posta adresim: hueseyin-sahin@t-online.de

Her durumda ikinize de teşekkürler.

Akdeniz45' Alıntı:
Ercüment Bey,
Emre Bey,

Boğaz Kamping resimlerini isterseniz sizde doğrudan Campercontact internet listesine yükleyebilirsiniz. Eğer ben yüklersem resimlerin üzerine benim adım yazılıyor ( yükleyenin ismini yazıyorlar).
Ercümen Bey, bildiğiniz gibi Campercontact Hollanda Otomobilciler Kulünün bir sitesi. Hollandaca bilmediğim için, kampingleri bu siteye yüklerken bilgileri Almanca yazıyorum. Sanıyorum verdiğim Almanca bilgileri, Google´ye tercüme ettirerek siteye yazıyorlar. Ben verdiğim bilgileri tekrar Almanca okuduğumda, benim verdiğim bilgilerden farklı şeyler ortaya çıkıyor. Boğaz Kampingi tanıdığınız için isterseniz sizde Hollandaca yorum yazabilirsiniz.
http://www.campercontact.nl//campersite/detail/id/26840

Resimleri yükleme konusuna tekrar dönersek. Eğer resimleri sen yükle derseniz, sizden ricam bu resimleri benim E-Posta adresime göndermeniz. Çünkü resimleri Gezenbilir´den alarak başka bir siteye yüklemenin sakıncaları var.
E-Posta adresim: hueseyin-sahin@t-online.de

Her durumda ikinize de teşekkürler.

bende türkçe yazayım o zaman. her halükarda dutch a google üzerinden çevirdiklerine göre :smiley::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri