Bolu Kartalkaya Kamp, Trekking Etkinliği (29 Ekim-1Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,212

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Yer
İstanbul
Arkadaşlar,

Kışı karşılamak üzere bir kamp yapacağız. Kamp yeri Bolu Kartalkaya Oteller bölgesine yakın bir bölgede.

Kaya tırmanışı yapmak isteyenler için çok güzel bir duvar varmış. Murat Öz kardeşimin geçen sene "Bolu Kartalkaya'da Tırmanış Alanı Keşfi" adıyla açtığı konuda geçen yeri planlıyoruz. Sönmez Erkaya tarafından üzerinde yeni rotalar açılan bu yeri merak ediyoruz. Benim kaya tırmanışı ile pek işim yok. Ben seyredeceğim. Ama Murat mutlaka tırmanacaktır.

Kamp yapacağız, yürüyüş yapacağız, kaya tırmanışı yapacaklar. :smiley:

Cuma köprü yapanlar Paerşembe gününden gelsinler. Yapamayanlar Cuma akşamı, C.tesi gelsinler. Bolulu arkadaşlar isterlerse günübirlik gelsinler.

Kartalkaya İstanbul ile Ankara arasında olduğundan her iki ilden de ulaşım kolay.

Detayları hep birlikte planlayalım.

Selamlar,
Efe

Etiketler
Ynt: Bolu Kartalkaya Kamp, Trekking Etkinliği (29 Ekim-1Kasım 2009)

Merhaba Arkadaşlar,

Çok keyifli çok eğlenceli,adrenalin dolu bir o kadarda renkli geçecek olan 2009 - 2010 yılı kış faaliyetlerimize nihayet start verdik.Bolu aladağlar muhteşem doğasıyla her yıl 3-5 kez faaliyet yaptığımız bir bölge özellikle Efe bey'in bahsettiği gibi katılımcıların ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceği bir yer ayrıca yürüyüş ve tırmanış için oldukça ideal bir coğrafya.Umarım güzel bir kamp olur.Uzunca bir sürenin ardından Adnan abimin ( MEZECİ 67 ) yine o güzel lezzetli yemekleriyle nihayet buluşacağız.Mümkün olursa cuma akşamından çıkmak istiyoruz.Uzun sürenin ardından siz dostlarla iki gece kalmak bizlere büyük keyif verecektir.

Görüşmek dileğiyle,

Saygılarımla,
Murat ALBAYRAK

Gelmeyi çok istiyorum ama gelemiyoruuuumm :( :( malum Öss, bağışlayın..

oleeeyyy oleeeeyyyy oleeeyyy hadi gidelim boluya gidelim kışa kampı yapalım :D oleeeyyyyy benide alııınnnn benide götürüüünnn :D

cidowsky' Alıntı:
oleeeyyy oleeeeyyyy oleeeyyy hadi gidelim boluya gidelim kışa kampı yapalım :D oleeeyyyyy benide alııınnnn benide götürüüünnn :D

Eveet, ekip üyeleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Çiğdem nasılsın bakalım görüşmeyeli? Hiç özlemezmisin bizleri, oturursun evinde, terlikler ayaklarında :D

Terlik demişken ben şöylebir terlik almayı düşünüyorum.Acaba evde rahat edebilirmiyimki.Konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.

23361

Murat,
Mesli plastik botlar yüksek irtifa kış dağcılığı içinmiş. Ben sana aşağıdakini önermiştim. Asolo Granite

Asolo granite 1

Alo her sey ne çabuk oldu bitti öğlen Murat'la görüştük (Competus) bana resimleri gösterdiğinde o bölgede böyle güzel bir yer olacağını bilmiyordum resimleri gördükten sonra özellikle kaya tırmanışı için gerçi kamp içinde ideal bir bölge isteyenler için trekking ve yiyenbilir ekibi için kişibaşı 1 adet çinekkop benden kişi sayısı önemli değil gelin dostlar beraber olalım biz ereğli ekibi olarak cuma akşamından gitmeyi planlıyoruz yinede bütün arkadaşların iş durumlarına göre ayarlama yapılabilir gibi bizde 1 kişilik boş yer var gibi gözüküyor Düzce veya Bolu' ya kadar otobüsle glen arkadaş kamp yerine kadar bizimle gelebilir tek şart güleryüzlü olsun muhalefet olmasın yeter herkese iyi akşamlar.

yahu bendede var murat seninkine benzer ama ben evde giye giye burnunun ucu kalkmış onu yapıştrıtmam lazım bide geçen askerliğini yapan küçük eniştem şeyi önerdi o doğuda yaptıda askerliğini botun içine çorabın üstüne mes giyiyormuş acayip sıcak tutuyo diyo gerçi evde botun içine hemde yeni aldığım el örmesi has tiftik yünü çoraplarla nasıl olurki o mesler :D hehe

mezeci_67' Alıntı:
Alo her sey ne çabuk oldu bitti öğlen Murat'la görüştük (Competus) bana resimleri gösterdiğinde o bölgede böyle güzel bir yer olacağını bilmiyordum resimleri gördükten sonra özellikle kaya tırmanışı için gerçi kamp içinde ideal bir bölge isteyenler için trekking ve yiyenbilir ekibi için adambaşı 1 adet çinekkop benden kişi sayısı önemli değil gelin dostlar beraber olalım biz ereğli ekibi olarak cuma akşamından gitmeyi planlıyoruz yinede bütün arkadaşların iş durumlarına göre ayarlama yapılabilir gibi bizde 1 kişilik boş yer var gibi gözüküyor Düzce veya Bolu' ya kadar otobüsle glen arkadaş kamp yerine kadar bizimle gelebilir tek şart güleryüzlü olsun muhalefet olmasın yeter herkese iyi akşamlar.

adnan abi ben o boş yere talibimmmm otobosla gelirim istediğin yere hemde :D düzcede oluuurrr boluda oluurrrrr :D

Eveet, ekip üyeleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Çiğdem nasılsın bakalım görüşmeyeli? Hiç özlemezmisin bizleri, oturursun evinde, terlikler ayaklarında Cheesy

selam efe abi özlemezmiyim yaa ne diyon sen valla aramıza yazsıcakları girdi buyıl yaptıgım tatildende anlamadım valla varya ne haz aldım ne mutlu oldum bayramda manavgatta raftingde yaptım amma velakin ben anladımki adnan abimin mezeleri olmadan ve kahkahalarımız olmadan honolulu bile bana yas tutar gibi gelir :D

Tamam çido yerin ayarlandı şatları biliyorsun iyi akşamlar özlemişiz seni kız.

Başka planlarım vardı ama gelmeye çalışacağım,sizlerle birarada olmak beni mutlu edecek....

COMPETUS' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Çok keyifli çok eğlenceli,adrenalin dolu bir o kadarda renkli geçecek olan 2009 - 2010 yılı kış faaliyetlerimize nihayet start verdik.Bolu aladağlar muhteşem doğasıyla her yıl 3-5 kez faaliyet yaptığımız bir bölge özellikle Efe bey'in bahsettiği gibi katılımcıların ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceği bir yer ayrıca yürüyüş ve tırmanış için oldukça ideal bir coğrafya.Umarım güzel bir kamp olur.Uzunca bir sürenin ardından Adnan abimin ( MEZECİ 67 ) yine o güzel lezzetli yemekleriyle nihayet buluşacağız.Mümkün olursa cuma akşamından çıkmak istiyoruz.Uzun sürenin ardından siz dostlarla iki gece kalmak bizlere büyük keyif verecektir.

Görüşmek dileğiyle,

Saygılarımla,
Murat ALBAYRAK
Murat resimler ne oldu ben o resimlere tav olmuştum en kısa zamanda kaya ve kamp yeri resimleeri lütfen..

ferdane gül' Alıntı:
Başka planlarım vardı ama gelmeye çalışacağım,sizlerle birarada olmak beni mutlu edecek....
Teşekkürler ferdane hanım sizleride aramızda görmek bizi mutlu eder.

murat kaya tırmanışı lafıgördüm ben orda bende denemek istiyorum bakalım ne kadar olacak bu kaya tırmanışı olarmı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.