Bolu, Yedi Göller, Hendek, Kaz Dağları, Karasu Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,240
Ynt: Bolu, Yedi Göller, Hendek, Kaz Dağları, Karasu Gezisi

güzel kareler yakalamışsınız paylaşım için teşekkürler.

Etiketler

yedigöllerin o güzel havası yeter ;)bu gece gitmek lazım havasını özledim ;)sagolun varolun bu güzel gezi için paylasım için...

Beğenilerini sunan ve teşekkür eden herkese ben de inceliklerinden dolayı teşekkür ederim....

Fırsatım olursa başka resimler de yollayacağım.

arbadan camdan fotoğraf mecbur kalınmadıkca cekilmemeli.

rkayaci' Alıntı:
Öncelikle yedi göllere gidecekseniz kesinlikle mudurnu yada bolu içinden gitmemenizi öneririm. Stabilize ama üzeri toprağı artık iyice aşınıp taşları çıkmış bir yol diğer iki yol. Tam bir amortisör ve lasitk düşmanı.
bu uyarı 4 x 4 araçlar içinde geçerli mi ?

Gezi Çok güzel geçmiş anlaşılan ama benim dikkatimi çeken arabanınn plakasıydı? gerçek değildir herhalde

ördeklerin olduğu yer sanırım karasu acarlar longozu kahvaltı yapmanızı tavsiye ederim.

yedi göller bölgesinde kalına bilecek bungalov tarzı bir yer var mı bildiğiniz ?

areklim' Alıntı:
yedi göller bölgesinde kalına bilecek bungalov tarzı bir yer var mı bildiğiniz ?

Yedi göller içerisinde orman md. ğünün özel bir şirkete işletmeciliğini verdiği baraka evler var ekte resim mevcut burada kalabilirsiniz. istibat bilgisi de ararştırın bulmaz iseniz oda mevcut.

CIMG0441

ihoz' Alıntı:
ördeklerin olduğu yer sanırım karasu acarlar longozu kahvaltı yapmanızı tavsiye ederim.

Evet ördeklerin çekildiği yer orası. Ben akşam üzeri oraya ulaştığım için kahvaltı yapamadım. Ama yemek yedik. Oda keyifli ve güzeldi. Fiyatarda çok uygun gideceklere tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR