Borçka - Karagöl - Beyazsu - Camili (Macahel) Kamplı Yürüyüş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kararangeyik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,144
Ynt: Borçka - Karagöl - Beyazsu - Camili (Macahel) Kamplı Yürüyüş

DSC02906

DSC02909

DSC02912

DSC02913

DSC02915

Etiketler

İşlem Tamam.
Bank24 ,

;D

Picasa Web albümü paylaşımı içinde teşekkürler.
Albümün orjinal halini genele kapatabilirsiniz isterseniz.

İyi Çalışmalar.

Öz Murat ,

yok böyle bir güzellik,...
gezmiş kadar oldum teşekkürler...

(Memleketim diye demiyorum ama Artvin bir başka güzel..)

İlgin ve çabaların için çok teşekkür ediyorum Murat. Bence çok iyi bir kaynak oluşturmuş olduk. Zira Borçka'ya gitmeden önce tüm aramalarıma rağmen bölge ve rotalara ilişkin çok kısıtlı bilgiler edinebildim. Burada konu biraz daha derli toplu. İlerde gitmek isteyip de soruları olan arkadaşlara da buradan yardım etmek mümkün. Gezenbilir'in bu tür bir kaynak olması arzusuyla bir kez daha teşekkürler. Eline Sağlık!

Birşey değil Aydın Bey ,

Düşüncemiz zaten o.
Gezenbilir.com'un Vikipedia gibi ansiklopedi olması.
Tabii Doğa Sporları ve Seyahat bilgileri konularında.

Her kentten üyelerimiz olduğu için o taraflara gittiğimizde birebir yardım isteyeceğimizi kişi sayısı her zaman çok.
(Forum üyesi olmayan diğer kişilere göre)

Aydın bey, gezinizi bizle paylaştığınız için çok teşekkürler. Karavanımı Borçka'da bırakıp köy minübüsleri ile başta Efeler olmak üzere Camili bölgesini dolaşmıştım. Maral şelalesi dahil. Yurtdışında da
epey bir yer görmüş biri olarak, doğanın bu bölgedeki güzelliğinin bambaşka olduğunu söyleyebilirim, buna bölge insanının yardımseverliğini, sıcaklığını da eklemek lazım tabii.
Murat beye de fotoğrafları burada paylaştığı için teşekkürler. Bir kare de benden ....
Oğuz

IMG 7379 2

dönüp dönüp bir daha baktım muhteşem bir güzellik paylaştığınız için teşekkürler

2006 yılı haziran'ında karavanımla gitmiştim Karagöl'e. Bir çok yer görmeme rağmen orada geçirdiğim 2 günün hayatımda yeri bir başkadır. Ben zaten Doğu Karadeniz'den sonra hala kendime gelemedim. Müsait bir zamanda kendi resimlerimi sizlerle paylaşacağım. Paylaşımlar için teşekkürler...

Aydın bey deyerli bilgilerinizden ve resimlerinden dolayı teşekür ederim. gitmiş kadar olduk.sağolun

Selamlar. Eğer bir daha o tarafa yolunuz düşerse Gorgit yaylası üzerinden Çişkara Geçidi'nden geçerek Çikunet Yaylası'na gidin. Çikunet Yaylası etrafındaki gölleri dolaşmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla.

drares' Alıntı:
2006 yılı haziran'ında karavanımla gitmiştim Karagöl'e. Bir çok yer görmeme rağmen orada geçirdiğim 2 günün hayatımda yeri bir başkadır. Ben zaten Doğu Karadeniz'den sonra hala kendime gelemedim. Müsait bir zamanda kendi resimlerimi sizlerle paylaşacağım. Paylaşımlar için teşekkürler...
Sevgili doğa severler karavanımla yaptığım doğu Karadeniz gezimi karavan dünyası/yurt içi gezi notları bölümünde yayınlamaktayım...

Link Haşmet Beyim link :smiley:

Sora sora Bağdat bulunuyor ama
;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.