Bot Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özlem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 890
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 552,060

özlem

Kamp III
;D Bende uzun zamandır bot bekliyordum ama istediğim botun seneye kadar gelemeyeceğini öğrenince şu botu almaya karar verdim bak bakalım güzel mi?

588.jpg

Kullanım : 4 mevsim dağ aktiviteri, uzun süreli faaliyetler
Üst Kısım : Çarşak bantlı 2,6 mm. yarma deri
Astar : Sympatex
Taban Yapısı : Yarı sert polyamid Boreal PBG 650
Taban : Boreal Trek FDS-3
Ağırlık : 1850 gr / Çifti (UK8)
Numara : 3,5 (36)-11 (46) UK (TR)

Boreal`den otomatik krampon takılabilir, tek parça deri dağcılık ayakkabısı

- Kullanılan 2,6 mm. kalınlığındaki deri su geçirmezdir.
- Isı yalıtımı ve konfor için ayakkabının tüm astarında sentetik yalıtım malzemesi kullanılmıştır.
- Boreal PBG-650 orta taban dağ sınıfı ayakkabılar için tasarlanmıştır ve her türlü krampon ile kullanım için idealdir. Orta tabanda kullanılan yan destekler ayakkabının esnemesini kısıtlar.
- Boreal Mount FDS-3 taban normal tabanlara göre 3 katı yoğunluktadır ve bu sayede çok uzun bir ömre sahiptir. Tabanın iç kısmında kullanılan 10 mm. EVA-Pro hem ısı yalıtımı hem de şok emicilik sağlar.
- Tabana entegre edilmiş çarşak bantları ayakkabıların bu kısımlarının aşınmasını engeller.
- Yüksek bilek kesimi krampon kullanırken ya da karda iz açarken daha az yorulmanızı sağlar.
- Boreal Dry Line sistemi ayaklarınızın her koşulda kuru ve konforlu kalmasını sağlar.

Etiketler

Ynt: Bot Tavsiyesi

Bundan önce 2 botumda lafuma idi çok çok memnun kalmadım hafifliği dışında..

Yaklaşık 1 ay önce Meındl aldım 245 ytl ye şimdilik memnunum .Dayanıklılığını zaman gösterecek

Bu arada çeşitleri erkekler için yapmışlar sanki ''eyyy bu ayakkabı tasarımlarını yapanlar bizde varız.biraz bizide düşünün''
Tezgahtarla geçen konuşmalarım ; Aaa şu model güzelmiş ona bakabilirmiyim ??
- Hanımefendi o erkek modelimiz. bayan modeli yok
- Tamam o zaman şuna bakabilr miyim?
- Hanımefendi onun numarası 39 başlıyor
- Siz bana göre olanları gösterir misiniz !!!!!!!!!!
O kadar modelin içinden 3 -4 model gösterdiler.

Aslında en iyisi çelik burunlu işçi ayakkabısı almak :smiley: Ayağının burnunun üzerinden araba geçse bir şey olmaz. Tabi çelik burun doğada ayağa taş düşmesinde de yarar sağlayacaktır ama biraz fazla ağır bir ayakkabı olabilir :smiley:

yol' Alıntı:
Lafuma, tavsiye ederim :smiley: Oldukça rahat... Fiyatı yaklaşık 120euro civarı...

urun_11547_d.jpg

evet bu kundura bayağı iş görüyor. şu anda ayağımda, az sonra yeniden yola çıkmak üzereyiz birlikte, yağmurda çamurda iyi amma soğuk iklimde ilk defa deneyeceğim bakalım karın ağrısı yapacak mı? ;D ;D ;D

Bana lafuma dayanmıyor :smiley: daha sağlam birşey lazım..Lafuma'yı şöyle tavsiye edebilirim.. Ara ara yürüyüşlere katılanlar için gerçekten iyi herşeyden önce hafif olması mükemmel ama benim gibi sürekli dağ tepe dolaşanlar için tavsiye etmem.. 2 kanyon yürüyüşünde pes etti ;D Ama ne yalan söyleyeyim yırtık pırtık uzun bir süre giydim..

Ben Lafuma'yı tam 2 yıldır yaz-kış giyiyorum... Sadece geçtiğimiz haziran başında 2 haftalık bir tatilde çok fazla yürüdüğüm için ayaklarım doğal olarak su topladı, o olaydan sonra bagajda bir de yedek hafif bir spor ayakkabı taşıyorum ama hiç kullanmadım :smiley: Lafuma'nın dış kumaşında en ufak bir deformasyon bile yok ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,079
Kaydolan Son Üyemiz
Fondue

SON KONULAR

Geri