Bot Ve Motor Seçimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yılmazgüç Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,989
Ynt: Bot Ve Motor Seçimi

XVET' Alıntı:
ben talip olurum malum sitede ilanı varmı yoksa fiyatı nedir yaması deliği varmı
XVET' Alıntı:
ben talip olurum malum sitede ilanı varmı yoksa fiyatı nedir yaması deliği varmı
bot değil motoru satılık geçen sene aldım,2 yaz sadece 10 ar günlük yıllık tatillerde kullandım

Etiketler

resim

Casio fotograf makinesi tm grseller 281

Casio fotograf makinesi tm grseller 287

Casio fotograf makinesi tm grseller 309

motora kdv dahil faturalı olarak 1900 tl istiyorum,ancak Adıyaman'a Muğla'dan kargosu'nu düşünüyorum,ambar ve ptt kargoya bir hesaplattırayım,motorun garantiside devam etmektedir,kış bakımı yapılmıştır,bot düşünüyorsanız onu da yollarım,tente,alta demonte tekerleklerle beraber 1300 tl orca 3.2m tahta taban

haşmet' Alıntı:
motora kdv dahil faturalı olarak 1900 tl istiyorum,ancak Adıyaman'a Muğla'dan kargosu'nu düşünüyorum,ambar ve ptt kargoya bir hesaplattırayım,motorun garantiside devam etmektedir,kış bakımı yapılmıştır,bot düşünüyorsanız onu da yollarım,tente,alta demonte tekerleklerle beraber 1300 tl orca 3.2m tahta taban
bot ve ekipmanı alırım ama motora param çıkışmaz botun Faturası duruyormu ve patlak veya sıkıntı varmı diye sormuyorum bildiğim kadarıyla halihazırda kullanıyorsunuz birde satma nedeniniz nedir, nakliye ne kadar tutar.

botu satma nedenim,2,5 mt fiber kayık aldım nakliye ne tutar bilmiyorum ama 250 den aşağı olmaz sanırım

Konu epeyce eski ama yine de okuyan biri olur, faydalanır diye yazıyorum. Benim tavsiyem 3.20 bota 15 beygir motor kombinasyonu. 6 hp gibi motorlar çok yavaş kalır plane'e kalkamaz haliyle hem yavaş gider hem çok yakar. 15 hp ile yarım gazda 3 kişi plane'e kalkabilir. Benim bugüne kadar kullandığım motorlar 3.5 hp 4 hp 6 hp 9.8 hp 20 hp. 9.9'dan kğçük motor kimseye tavsiye etmem. 6 hp alayım botu götürür diye düşünüyorsanız emin olun denize ikinci çıkışınızda keşke almasaydım diyeceksiniz.

Konu epeyce eski ama yine de okuyan biri olur, faydalanır diye yazıyorum. Benim tavsiyem 3.20 bota 15 beygir motor kombinasyonu. 6 hp gibi motorlar çok yavaş kalır plane'e kalkamaz haliyle hem yavaş gider hem çok yakar. 15 hp ile yarım gazda 3 kişi plane'e kalkabilir. Benim bugüne kadar kullandığım motorlar 3.5 hp 4 hp 6 hp 9.8 hp 20 hp. 9.9'dan kğçük motor kimseye tavsiye etmem. 6 hp alayım botu götürür diye düşünüyorsanız emin olun denize ikinci çıkışınızda keşke almasaydım diyeceksiniz.

10bg üzeri motor kullanmak için amatör denizci belgesi gerekiyor. belgeniz yoksa ve sahil güvenlik yakalarsa botu ve tekneyi bağlar, üstüne de ceza yersiniz.

Arkadaşlar,

2014'de aldığım Wind 2.90m bot tekneye büyük geliyor. 2.45m 2.3m gibi iki kişi taşıyacak ahşap ya da alüminyum taban daha küçük ve hafif bir şey bakıyorum.

Wind artık üretilmiyor galiba. XCap vs markalar var. Siz ne önerirsiniz?

Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR