Bu Dürbün Nasıl Sizce.?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan broker650 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,925

broker650

Kamp II
Yer
antalya-izmir
selam arkadaşlar
off road ve doğa gezilerinde kullanmak üzere tekli dürbün almak istiyorum (korsan dürbünü ) gibi.
internetten 94 liraya buldum ama muhtemelen oyuncak ayarında birşey...[SIZE=78%]http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/25x30-korsan-tek-durbun-paslanmaz-celik-038-58050692[/SIZE]
konuya çok uzağım teknik olarak beni aşıyor yardımcı olursanız sevinirim.
örnek olarak geçen haftaki likya yolu üzerindeki kampımda koyun diğer ucuna gelen insanları görmek,geçen teknelerin hangi ülke bayraklı olduğunu görmek,odun varmı yokmu görebilmek , su kaynağı kurumu akıyormu görebilmek amaçlı kullanabileceğim oyuncak olmayan performanslı bir dürbün arıyorum. tercihen tekli.ne ayarda bir dürbün almam gerekir?kaç mercek,kaçXkaç ?.....
teşekkürler.
Tolga Okatan

Etiketler

Ynt: Bu Dürbün Nasıl Sizce.?

OLYMPUS UN DÜRBÜNLERİNİN OPTİK KALİTESİ OLARAK NİKON STANLEY VB DÜRBÜNLERLE ÇOK UFAK FARKLAR OLDUĞUNU KOLN DE GLOBETROTTER DE TEST ETTİM.FİYAT PERFORMANS OLARAK SİZE ÖNEREBİLECEĞİM BİR MARKA...EBAY DAN UYGUN FİYATA TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.AYRICA SU GEÇİRMEME ÖZELLİĞİ DE VAR ÇOĞU MODELLERİNDE

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR