Bu Suzuki Vitara'yı Tanıyan Var Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erdemkestep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,872

erdemkestep

Ana Kamp
Yer
Fethiye
Merhabalar;

Malum sitedeki ilan numarası 182309939 olan Suzuki Vitara'yı tanıyanınız bileniniz var mıdır? Araç ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Aracın arka camında Gezenbilir sticker'ı var, siteden birinin eski aracıdır diye sormak istedim.

Etiketler
Ynt: Bu Suzuki Vitara'yı Tanıyan Var Mı?

o fiyata o aracı vermezler
gerisini hesap et işte

Kacirma derim.fiyatina gore guzel araba bende zamaninda niyetlenmistim sonra defender e dondum.sadece donanimi hesaplayarak alabilirsin araci.simdi size hesap yapiyim becce yukseltme kiti 1000€ vinc tampon 1,5-2bin tl camur lastigi en ucuzu 1500 lira snorkel tepe lambalari tavan sepeti telsiz en iyi ihtimal 2bin tl
Totalde 8500 etti iscilik vs haric.aracin olusune 15bin tl istiyorlar bakimini yaptirican vs uzun is.ben oyle hesaplamistim zamaninda.bitik araci alicam bu hale gelene kadar 10bin tl edicek.satarken 22bin tl hesap ortada gidin bakin sanzumani motoru yuruyen aksami iyi ise alinir.arac guzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yukseltme kiti diyince takoz degildir heralde ?

resmi büyütüp ön salıncaklara ve yayların üstüne bir
bak derim

Oyle yazmislar araci tanimiyorum.o sekilde ise 3bin tl dusun o fiyattan ona gore hesap yapin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR