Bunlarda Benim Defenderlarım :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lrdefender Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,484

lrdefender

Doğayı görmek için gezmek gereklidir
Değerli arkadaşlar,herkes kendi araçlarını alıp ne güzel topluyor.benimmde şuan için param yok bir defender alıp toplamaya.off road sporunu çok beğeniyorum ama içimdeki defender sevdasını hayalini yenemiyorum.şimdilik bunlarla içimdeki heyecanı atabiliyorum.bende kendi evimdeki garajımda bunlara port bagajlar ve plartformlar yaparak kendimi eğliyorum.ve siz off road tutkunlarıyla paylaşmak istedim.Saygılarımla

3

Etiketler
Ynt: Bunlarda Benim Defenderlarım :smiley:

resimleri alt alta nasıl hepsini birden ekliyeceğimi deniyuerek görüyorum :smiley:

6

Selamlar
bakın, bende bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum. Ben daha 5-6 yaşlarında iken, metalik kahverenkli, üstünde malzemeler olan, kutu gibi garip şekilli bir model arabam vardı.. aynı sizinkilerden biri gibi.. ne üdüğü olduğunu bilemeğim (ki, o zamanlar ne ingilizce, ne de marka bilgisi hak getire, yıl 196x) bir çok sevdiğim araç var idi.

Aradan yıllar (yaklaşık 40 sene kadar) .. şaşkınlıkla fark ettim ki.. şuandaki aracım, o çocukluğumdaki model arabanın çok ama çok benzeri.. artık bilinçaltı mı? tesadüf mü? kimbilir.. En kısa zaman da, gönlünüzdeki araca kavuşmanızı dilerim, reha

Selamlar
bakın, bende bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum. Ben daha 5-6 yaşlarında iken, metalik kahverenkli, üstünde malzemeler olan, kutu gibi garip şekilli bir model arabam vardı.. aynı sizinkilerden biri gibi.. ne üdüğü olduğunu bilemeğim (ki, o zamanlar ne ingilizce, ne de marka bilgisi hak getire, yıl 196x) bir çok sevdiğim araç var idi.

Aradan yıllar (yaklaşık 40 sene kadar) .. şaşkınlıkla fark ettim ki.. şuandaki aracım, o çocukluğumdaki model arabanın çok ama çok benzeri.. artık bilinçaltı mı? tesadüf mü? kimbilir.. En kısa zaman da, gönlünüzdeki araca kavuşmanızı dilerim, reha

Reha Abi,özür dilerim abi dedim çünkü okadar çok yazınızı okudum,okadar önerilerinizi hep dikkate aldımki sizi kendime zaman içerisinde kendime yakın bulduğum için abi dedim.:smiley: uzun zamandır sitenin takipçisiyim.ama öyle bir nokta geliyorki bişeyleri paylaşmak istiyorsunuz sanki kendinizi mecbur yada borçlu hissediyorsunuz burda bişeyleri paylaşmak adına.bende kendi defenderlarımı sizlerle paylaşmak istedim.çocukluğumdan beri hep bu araçlara sevdalıyım.çocukkende vardı bu araçlar oyuncaklarım arasında şimdide varlar.inşallah birgün gerçeğide olacaktır.mesajınızdan ve paylaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.saygılarımla

kuçukken herkes arabayla oynarken ben arazi araçlarını tercih ederdim. yok birbirimizden farkımız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR