BUNLARI ALMALI MIYIM? ( ÇANTA)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kyle_xy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,834

kyle_xy

Yeni Üye
Arkadaşlar, günlük ve birkaç günlük kullanabileceğim çanta araştırdım şu ikisinde karar kıldım.. doğaya yeni adım atıyorum ama almışken tek seferlik ve iyi birşeyler alma niyeti içersindeyim...aynı kaliteye veya daha iyisine önerebileceğiniz çantalar varsa onlarıda almak isterim.. özellikle sırt ağrısı yapmayacak, terletmeyecek, kamp için yeterli ve beni fazla yormayacak ayrıca boyum 1.70 ayarlanabilir çanta olmasına dikkat ettim... günlük yürüyüşlerde sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. uzun süreli kamplarda ilkin 2-3 günlük ileride 1 haftaya kadar çıkabilir,,, bunlar için seçtiğim çantalar uygun mu?

http://www.adrenalinoutdoor.com/The-North-Face-Borealis-canta_16740.html#1

http://www.adrenalinoutdoor.com/60-15-Aircontact-Pro-Sirt-cantasi_3626.html#2

Etiketler

Ynt: BUNLARI ALMALI MIYIM? ( ÇANTA)

Forumda çanta başlığı altında birçok konu var aslında ama madem hızlı bir cevap istiyorsunuz buyrun; noth face çanta küçük bir çanta anca günübirlik gezilerde ve şehirde işinize yarar. Deuter ise bir hafta ve üzeri faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz bir çanta. Ayrıca deuter oldukça sağlam bir çantadır, benim kullandığım markada deuterdir. Daha yeni futura vario 50+10 L modelini aldım, ikinci deuter çantam oldu. Eğer 3-4 günlük yaz bahar kampları yacaksanız gayet yeterli olur. Fileli sırt sistemi ile oldukça rahat bir çantadır, yurtdışı forumlarda oldukça övgüyle bahsedilmektedir. Ancak kışında çok günlük kamplarım olacak derseniz küçük kalacaktır.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler.Kışın iş dolayısıyla uzun süreli kamp yapma imkanım yok... fiyatları her nekadar yülksek olsada bir seferlik olsun istiyorum.. birde boyum 1.70 yani biraz kısa bu çantada sıkıntı yaratırmı, duruşu olsun, taşınması olsun..

Boy açısından sıkıntı olurmu bilemiyorum, gerçi çok güzel ve basit bir ayarlama sistemi var ama en doğrusu gidip denemek olacaktır.

doğru söylüyosunuz ama bulunduğum ilde adrenalin ve adrenalin kıvamında mağaza yok.. herhalde yolum istanbula düştüğünde mağazasında veya internette alıcam.

Çok sorun olacağını sanmıyorum ama İstanbula yolunuz düştüğünde deneyerek alırsanız daha içinize siner. Ben karaköy meydan kamptan almıştım.

http://www.meydankamp.com/ProductInfo.aspx?CATEGORYID=WHqtF5kpqfE%3d&ProductID=8UYDeKIGNqM%3d

Herhalde dediğiniz gibi yapacam, cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Denemeden olmaz ama Deuter Aircontact Pro en üst seviyelerden biridir. Ben 70+15 modelini 5 senedir kullanıyorum halen tık demedi.

Sırt sisteminin size uygun olması markadan daha önemli, bilen biriyle gidip ikisini de denemeniz lazım ama genel olarak Deuter daha uygundur diyebiliriz.

Ancak ben büyük çantalardan yanayım 65 litrelik normal aircontact da size uygun olabilir bence

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri