Bursa Çevresi Çadır Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmeteal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,381

mehmeteal

Ana Kamp
Telsiz Çağrı Kodu
TA2MSP
Merhaba selamlar, Eskişehirin ilçesinde yaşıyorum.

11 -15 nisan arasında iki gece falan çadır kampı için yedigöllere gidelim diye planlıyorduk, fakat km maliyet hesabına vurunca ağır geldi , Daha önce Ağustosta da Kasımda da gittiğim için başka bir yer değerlendirmek daha makul görünüyor.

Bursa çevresinde Yedigöller benzeri (orman içinde,makkul seviyede insanların,ailelerin bulunduğu,tuvalet bulunan) önerilere ihtiyacım var. Aracım Qashqai, toprak yola girmek çok sorun olmayacaktır.
Kızılay çobankaya aile kampını çok soğuk olacağı varsayımı ile eledim.

Alaçam civarında büyükşehirbelediyenin bir alanı var galiba, oranın durumu hakkında tecrübesi bulunan var mı?

Dediğim gibi Yedigöller benzeri Bursa Eskişehir çevresinde yer önerilerine açığım.

Etiketler

Keles- Kocayayla var. Güzel bir kamp alanıdır. Ancak alafranga tuvaleti bulunmuyordu.
Turkası olsun yeter abi :smiley: hmm baktım heralde 30-40 lira bi çadır ücreti varmış, Ağacı gölü hatta elektriği bile varmış. Birkaçkişi sarhoşlar oluyo fln yazmış menfi gibi duruyo, zaten bana sıkıntı olmazda onlara sıkıntı olabilir :smiley:
Siz gitti iseniz listenin başına eklenebilir.

Turkası olsun yeter abi :smiley: hmm baktım heralde 30-40 lira bi çadır ücreti varmış, Ağacı gölü hatta elektriği bile varmış. Birkaçkişi sarhoşlar oluyo fln yazmış menfi gibi duruyo, zaten bana sıkıntı olmazda onlara sıkıntı olabilir :smiley:
Siz gitti iseniz listenin başına eklenebilir.
Ben kamp yapmadım. Sadece günübirlik gidip gezmiştim.

İznik gölü çevresinde ücretli kamp yerleri var. Mesela, La cabana'da rahat edersiniz. Hem seviyorsanız balık tutarsınız hem de su, temiz wc, elektrik, güvenlik hepsi var. Yakında bakkal da var. İznik merkez de araçla yakın sayılır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri