Bursa Çıkışlı Ege Sahil Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omerekren Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,392

omerekren

Yeni Üye
Yer
BURSA
Herkese merhaba. Forum'da yeniyim ve böyle güzel bir ortamı daha önce keşfetmemiş olmaktan dolayı üzüldüm açıkçası. Yardımınıza ihtiyacım var gezgin arkadaşlar.

Başlıkta'da belirttiğim turu eşimle kamp ata ata gezmek istiyorum. Sizden ricam;

Bursa çıkış - ÇANAKKALE - AYVALIK - İZMİR - DENİZLİ güzergahında nereleri gezmem gerekli, nerelerde kamp atabilirim.

Toplam süre 10 gün.

Ayvalık : 1 gün
Çanakkale : 1 veya 2 gün
izmir : 5 gün
denizli : 1 gün

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin :smiley:

Etiketler
Herkese merhaba. Forum'da yeniyim ve böyle güzel bir ortamı daha önce keşfetmemiş olmaktan dolayı üzüldüm açıkçası. Yardımınıza ihtiyacım var gezgin arkadaşlar.

Başlıkta'da belirttiğim turu eşimle kamp ata ata gezmek istiyorum. Sizden ricam;

Bursa çıkış - ÇANAKKALE - AYVALIK - İZMİR - DENİZLİ güzergahında nereleri gezmem gerekli, nerelerde kamp atabilirim.

Toplam süre 10 gün.

Ayvalık : 1 gün
Çanakkale : 1 veya 2 gün
izmir : 5 gün
denizli : 1 gün

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin :smiley:
Merhaba İzmir için öneride bulunabilirim Foça da güzel koylar var ve ilçe çok güzel uğramadan geçmeyin biz Kosova Kamping de kamp yaptık. Ayrıca Karaburun Dolungaz Kamp a gidin müthiş bir koy

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç var oldugu icin kamp alanlarını es geçiyorum :smiley:

Çanakkalede behramkale keyifli kamp kurulacak sahil şeridi var nokta atışı söyleyemem ama yerleşkeyi karşıdan gören yaka tarafı. Ayrıca gezi için bir çok yeri var ckalenin adalar anıtlar vs zaten mutlaka uğrarsınız. Ayvalıkta yine öyle belirli yerleri ben sarmisakli plajında çadır kurdum keyifliydi benim için. Focada ingiliz burnu güzel kamp alanı değil çadır kurulur. Aşıklar selalesinde çadır kurulur bademli köyü güzel pisa koyuydu sanırım orada çadır kurulur. Karaburun tek kelime ile harika seferihisar urla demirciler koyu kamp için uygun kamp alanı değil. Balikliovadan ildiriye giden yolda aşağı doğru stabilize yol iner o yol sahile verir kamp yapılır kamp alanı değil (domuz olabilir) ildiride koylarda kamp yapılır yine sorun yok çeşme guvercinlik koyu guzeldir kamp yapılır su çok soğuk ama :smiley: kamp alanı değil. Delikli koy ve pasalimani yine kamp yapılır kamp alanı değil arada kalmış koylar şuan tarif edemiyorum ama zaten biraz yürüyüş yaparsaniz göreceksiniz. Yine aklıma gelirse yazarım. Koordinat olarak cikarabilirsem paslarım.iyi tatiller

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.