bursa küçük sanayi zj sahiplerinin dikkatine

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan y-bsungur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,832

y-bsungur

Kamp I
Yer
eskişehir
arkadaşlar hepinizin huzurunda öncelikle bursa küçük sanayiden özcan özdemir(örnek1) beye çok çok teşekkür ediyorum bugün kendisini ziyaret ettim atölyesini modifiye ettigi beyaz cherokee sini ve o arabada yaptıgı işi yakından görme şansım oldu çok profesyonel bir çalışma 10 üzerinden 10 numara diyecek tek laf yok mükemmel bir makina yaratmış dostluguna ilgisine ve arkadaşlıgına hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum anlatmak istedigim bir önemli konu ise aracımdaki sorundan bahsetmiş fikir istemiştim bana yardımcı olup öyle bir usta tavsiye ettiki zj uzmanı ali osman usta birlik oto küçük sanayi yolunuz düşerse mutlaka ugrayın güleryüzü nezaketi tok gözlülüğü mükemmel atölyesi 1000 metrekare içinde 10 tane zj cirit atıyor yedek parça orijinal marka uzman bir kadro ilgi ve alaksı ve işinin erbabı bir uzman olması ile bence kesinlikle bir zj sahibinin telefonunda mutlaka telefonu olması gerken bir usta bir arkadaş ...biliyorsunuz aracımın egzoz emisyon degerleri berbattı çok yüksek oranda yakıt yakıyordum çok sagolsun bir iki kontrolle tüm sorunu çözdü başkalarının şu kadar masrafın olur bu kadar masrafın olur dedigi bir işi yok parasına çözdü..eskişehir -bursa arası 145 km küçük sanayi +15 km toplam 160 km ben bu km yi tam olarak 25 lt lpg ile geri geldim toplamda km de 350 kuruş yaktım bu benim için inanılmaz bir rakam ben bunu hayal bile etmiyordum 1 lt lpg ile 6,5 km bu inanılmaz bir rakam bence ben km de 500 kuruşa razıydım..egzoz degerlerim herşey yerine oturdu ali osman ustayada hepinizin huzurunda teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum şayet dilerseniz isteyene tel numarasını ve adresinide verebilirim...

Etiketler
Ynt: bursa küçük sanayi zj sahiplerinin dikkatine

y-bsungur' Alıntı:
arkadaşlar hepinizin huzurunda öncelikle bursa küçük sanayiden özcan özdemir(örnek1) beye çok çok teşekkür ediyorum bugün kendisini ziyaret ettim atölyesini modifiye ettigi beyaz cherokee sini ve o arabada yaptıgı işi yakından görme şansım oldu çok profesyonel bir çalışma 10 üzerinden 10 numara diyecek tek laf yok mükemmel bir makina yaratmış dostluguna ilgisine ve arkadaşlıgına hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum anlatmak istedigim bir önemli konu ise aracımdaki sorundan bahsetmiş fikir istemiştim bana yardımcı olup öyle bir usta tavsiye ettiki zj uzmanı ali osman usta birlik oto küçük sanayi yolunuz düşerse mutlaka ugrayın güleryüzü nezaketi tok gözlülüğü mükemmel atölyesi 1000 metrekare içinde 10 tane zj cirit atıyor yedek parça orijinal marka uzman bir kadro ilgi ve alaksı ve işinin erbabı bir uzman olması ile bence kesinlikle bir zj sahibinin telefonunda mutlaka telefonu olması gerken bir usta bir arkadaş ...biliyorsunuz aracımın egzoz emisyon degerleri berbattı çok yüksek oranda yakıt yakıyordum çok sagolsun bir iki kontrolle tüm sorunu çözdü başkalarının şu kadar masrafın olur bu kadar masrafın olur dedigi bir işi yok parasına çözdü..eskişehir -bursa arası 145 km küçük sanayi +15 km toplam 160 km ben bu km yi tam olarak 25 lt lpg ile geri geldim toplamda km de 350 kuruş yaktım bu benim için inanılmaz bir rakam ben bunu hayal bile etmiyordum 1 lt lpg ile 6,5 km bu inanılmaz bir rakam bence ben km de 500 kuruşa razıydım..egzoz degerlerim herşey yerine oturdu ali osman ustayada hepinizin huzurunda teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum şayet dilerseniz isteyene tel numarasını ve adresinide verebilirim...

Yıldırım bey iltifatlarınızdan dolayı teşekkür ederim elimden geldiğinçe birşeyler yaratmaya çalışıyorum,sanırım aracınız düzelmiş,ustamızdan memnun kalmışsınızdır...

Abi bu küçük sanayi bursa nın neresinde kalıyor tam olarak...

güzel kardeşim bursaya girdikten sonra izmir yoluna gireceksin nilüfer semtine dogru gidiyor ankara veya eskişehir istikametinden geldigini varsayarak yazıyorum yada nereden gelirsen gel izmir yolundan gidiyorsun bu yol üzerinde bursayı biraz çıkıyorsun ortalama 15 km kadar yol tabelalarını kaçırma k.sanayi diye gösteriyor sagdan giriş veriyor giriş dar bir yoldan üst geçite çıkıyor sag şeritten ayrılma kaçırırsan dönmesi zor olur üst geçiti geçtikten sonra direkt olarak sanayinin kalbine düşüyorsun çok canlı bir yer..sanayinin yeri böyle

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.