Büyünce Karavan Olma Adayı. Hayaldi Galiba Kısmet Olcak .2012 Ducato

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arikandalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,358

arikandalı

Reşat
Yer
antalya
Reat aslan 1479
Reat aslan 1479

Son düzenleme:

Etiketler

ceki demirli hayaller bitmiyo arkasında tekne cekebilirim ..

Karavanın arkasında bir balıkçı teknesi karavancılığı daha zenginleştiriyor. Benim küçük balıkçı teknem sıkca karavanın arkasından gelir. Balık tutmak karavancılığa çok uyumlu bir hobby. Tekne çekebilirim derken balıkçı teknesini kastettiğinizi düşünerek bu satırları yazdım.

Aracınız hayırlı olsun.

Beş yaşını doldurmasına, yani büyümesine az kalmış hadi şimdiden hayırlı olsun...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karavanın arkasında bir balıkçı teknesi karavancılığı daha zenginleştiriyor. Benim küçük balıkçı teknem sıkca karavanın arkasından gelir. Balık tutmak karavancılığa çok uyumlu bir hobby. Tekne çekebilirim derken balıkçı teknesini kastettiğinizi düşünerek bu satırları yazdım.

Aracınız hayırlı olsun.
evet balıkcı teknesi .teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri