Çadır Seçimi Lütfen Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fensinn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,039

fensinn

Yeni Üye

Etiketler
seçeklerimin arasında 2 seconds modeli var bir de arkadaşlar.Yardım lütfen bu hafta içi gidip alacağım

Şahsen ailem ile yapmış olduğum çadır kamplarında büyük, geniş çadırları tercih ediyorum. Çocuk olunca malzemede bol oluyor malum. Rahat ediyorsun. Otomatik çadırlardan ziyade normal kurulumlu çadırlar ile uğraşmak ise ayrı bir keyif veriyor. Tercih sizin!

''hangi çadırı almalıyım?'' konusunda kullandığım iki çadırı karşılaştırdım...ikisininde artı ve eksilerini kendi deneyimlerime göre anlattım...en azından biraz daha fikir verebilir...

Merhaba 2 yetişkin ve 4 yaşında bir kızım var.Genellikle araba ile kamp alanlarına gideceğim Apenaz fresh black 3 ve apenaz fresh black 3XL arasında kaldım.İkisi arasında hanigisini tavsiye edersiniz 3XL il ilgili pek fazla kullanıcı yorumu yok ve sanki apenaz 3 kadar pratik değil.Hangisini almalıyım arkadaşlar ?
Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ 3 FRESH&BLACK ÇADIR

Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ FRESH&BLACK ÇADIR

Çift kapılı olan daha uygun olur. Gece 3 kişi yatacaksınız ve girip çıkmak rahatsız etmez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR