Çadır Tavsiyesi (boy Olarak)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ygttt54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,264

ygttt54

Ana Kamp
Yer
Sakarya
Slmlar boyum 1.95 ve arpenaz black fresh 3 kişilik çadırım var boy olarak 200boy 190 en diyor fakat ciddi anlamda sıkışıyorum. Boy olarak uzun, fakat öyle devasa aile tipi olmayan çadır ne önerirsiniz ?

Etiketler

Ben de 1,97 yim ama sürekli cenin yattığım için boyu 2 metre olan 2 seconds çadıra sığabiliyorum. Modellerini belirttiğiniz çadırlar çok pahalı. Bu işin en ekonomik ve mantıklı yolu biraz kıvrılarak uyuma alışkanlığı edinmek olsa gerek :smiley:

Ben de 1,97 yim ama sürekli cenin yattığım için boyu 2 metre olan 2 seconds çadıra sığabiliyorum. Modellerini belirttiğiniz çadırlar çok pahalı. Bu işin en ekonomik ve mantıklı yolu biraz kıvrılarak uyuma alışkanlığı edinmek olsa gerek :smiley:
uzun boy büyük sıkıntı ne arabaya sığıyoruz, ne çadıra kamp işleri için suzuki samurai buldum temiz gittim almaya bir bindim debrijaya basamıyorum sıkıştım kaldım. ben ceninde yatsam arada bir gerilirim orda sıkışınca sıkıntı basıyor... şöyle 2 model buldum bunlardan birini alacağım seninde işine yarayabilir.
Evolite Excamp 4 Pro Çadır - n11.com
Husky Boyard 4 Kısılık Cadır - n11.com
benim arpenaz fresh black bile 400 şuan bu gösterdiğim çadırlar husky 220cm, evolite dik yatarsan 240cm normal yatarsan 210 cm

Evolite Excamp 4 Pro Çadır - n11.com kullandığım çadırlardan biri iç genişliği ve tavan yüksekliği gayet ideal 4 mevsim kullanıyorum sıkıntı yaşamadım husky bigles bulamazsınız piyasada ben aylarca aradım husky nin fighter modeli ve black freshin hem otomatiği hem manueli var Evolite Excamp 4 Pro ın yerini tutmaz

Evolite Excamp 4 Pro Çadır - n11.com kullandığım çadırlardan biri iç genişliği ve tavan yüksekliği gayet ideal 4 mevsim kullanıyorum sıkıntı yaşamadım husky bigles bulamazsınız piyasada ben aylarca aradım husky nin fighter modeli ve black freshin hem otomatiği hem manueli var Evolite Excamp 4 Pro ın yerini tutmaz
bu içimi çok rahatlattı Evolite Excamp 4 Pro yeni çadırım artık, n11 de çeklerim var oradan alcam black freshide misafir çadırı yaparım :smiley:

benim sorunum uyku tulumları 1.82 boyundayım ama zamanında spor yapıp ardından da body çalışmanın zararı 90x210 uyuku tulumlarına bile zor sığıyorum....oysa avrupalılar bizden iri ve uzunlar sanırım üretim hep çin de o yüzden çoğu kampçılık aleti minyatür...:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR