Çadır Tavsiyesi ⛺️

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zeyno19 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,360

zeyno19

Yeni Üye
merhabalar
foruma yeni üye oldum, umarım doğru şekilde konu almışımdır...

kardeşimle birlikte yürüyüş ve fotoğraf kulübümüzün gezilerinde kullanmak üzere 2 kişilik bir çadır arıyorum

Kışın kullanacağımızı düşünmüyorum
İkimiz de uzun boyluyuz ve fazla eşyamız oluyor o nedenle 3 kişilik ve en azından 110cm yüksekliği olsun istiyorum

Biraz araştırdığımda nefes alabilen, ön kısmında eşya muhafaza edilebilen modellerin önerildiğini gördüm fakat marka ve modelleri henüz pek tanımıyorum

kurulumu kolay, 1000tl ye kadar önerebileceğiniz modeller varsa çoook memnun olurum

şimdiden teşekkürler

Etiketler
1000 TL bütçeye çıkmaya gerek yok. Husky bizam işinizi fazlasıyla görür. Ben decathlondan quechua arpenaz 2xl aldım. O bile çok iyi. Kamp için önemli olan şişme mat ve uyku tulumu bence. Onlar asıl rahatlık ve konfor sağlıyor. Kamp sandalyesi de unutmayın.

ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mutfak ekipmanlarını da unutmayın tabi üstadın dediği gibi 1000 liralık çadır çok fazla evolite veya bir üst kademede husky fazlası ile işinizi görür ve çadırdan önemli ekipmanları da arkadaşımız söylemiş zaten

Kod:
Dakota 4 gayet iyi bir çadır 4 kişilik yüksekliği 195cm uzunluk ön tamburu ile 5m eni ise 2.5 m . Tabsiye ederim.

husky fighter 3+1 5 mevsim 979 tl. yeni aldım. kurulumu kolay sayılır. fiyat olarak aratın bulursunuz. aynı çadırı 1250 tl ye satan da var dikkat.

sadece yazın kullanacaksanız bence marketlerde satılanları bile değerlendirebilirsiniz. biz ilk çadırımızı carrefour'dan almıştık, oldukça kaliteli çıktı. deneyim olsun diye çok para vermek istememiştik, üstelik sevip sevmeyeceğimizi de o zamanlar bilmiyorduk. oldukça iyi çıktı ve 3 yıl kullandık, 4 kişilikti üstelik. geniş olması yanına çantalarınızı ve başka eşyalarınız koyma luksu de sağlar. ama ben ayrıca size şişme yatak tavsiye ederim, çadır büyük olunca şişme yatak da rahat sığıyor. matları yataklarına altına koyarsanız hem kayma hem de bir şey batma riskini ortadan kaldırırsınız.

Kod:
Dakota 4 gayet iyi bir çadır 4 kişilik yüksekliği 195cm uzunluk ön tamburu ile 5m eni ise 2.5 m . Tabsiye ederim.

Dakota 4 gayet iyi bir çadır 4 kişilik yüksekliği 195cm uzunluk ön tamburu ile 5m eni ise 2.5 m . Tavsiye ederim.

Ben şu çadırı buldum , almayı düşünüyorum, bir bakın isterseniz...

Kamp Rite Çift Kişilik Çadır

Kamp Rite ift Kiilik Karyola adr TeknOlsun 8

merhabalar
foruma yeni üye oldum, umarım doğru şekilde konu almışımdır...

kardeşimle birlikte yürüyüş ve fotoğraf kulübümüzün gezilerinde kullanmak üzere 2 kişilik bir çadır arıyorum

Kışın kullanacağımızı düşünmüyorum
İkimiz de uzun boyluyuz ve fazla eşyamız oluyor o nedenle 3 kişilik ve en azından 110cm yüksekliği olsun istiyorum

Biraz araştırdığımda nefes alabilen, ön kısmında eşya muhafaza edilebilen modellerin önerildiğini gördüm fakat marka ve modelleri henüz pek tanımıyorum

kurulumu kolay, 1000tl ye kadar önerebileceğiniz modeller varsa çoook memnun olurum

şimdiden teşekkürler
O kadar para harcamanıza gerek yok.. Kullandığım ve videosunu çekip YouTube a attığım 2 kişilik çadırın. Bunun 3 kişilik olanlarında var. Bir kişi fazla olanı almakda fayda var. İşte linki
Video: https://youtu.be/Crdg3syrQKg

O kadar para harcamanıza gerek yok.. Kullandığım ve videosunu çekip YouTube a attığım 2 kişilik çadırın. Bunun 3 kişilik olanlarında var. Bir kişi fazla olanı almakda fayda var. İşte linki
Video: https://youtu.be/Crdg3syrQKg
Merhabalar
husky beast 3 aldım ve haftasonu oğlumuz ile minik bir kamp tecrübe ettik
kurulumu kullanımı ve toplanması çok kolay oldu
boyumuz uzun olduğu için içinde otururken de taht ettik
tavsiyeler için herkese teşekkürler

Wildland moon nest 300 tavsiye ederim .ben kullaniyorum.olculerini incelersen oldukca yeterli .japon mali ve baya kaliteli .onceden husky bizam(hic tavsiye etmem) ve ferrino kullandim.kesinlikle wildland derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bazen aklıma şu soru geliyor .. Acaba bu soruyu soran kişi outdoor ekipmanları satan birisi olabilir mi ? Sizi girdiler siziiiiiiii. . . . Hemde yeni üye çoğu. Sizin gezenbilire hosting yardım parası vermeniz lazım bence. Bir hesap numarası versinde yönetim, gönlünüzden kopan 3 - 5 kuruş bir bağış parası atarsınız siteye.. Ve görüyorum ki bu arkadaşlar genelde gidip en pahalı ve marka ürünleri alıveriyorlar. Üstelik yukarıda ilkfer arkadaşımın belirttiği gibi corefourdan çadır aldım ve memnunum diyenler varken. Sizi yağmurdan rüzgardan börtü böcekden korusun yeter. 4 mevsimden sadece yaz mevsiminde kullanacaksanız neden kucak dolusu parayı çadıra bağlayalım arkadaşlar. Bir sebep var tabi onuda yazdım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri