Çadır Tavsiyesi

utkuatik

Yeni Üye
Merhabalar,
Araç ile kamp yapacağımdan kg ve boyut sorun olmayacak çadır bakıyorum.3 mevsim bir çadır ve kışında çok zor olmayan şartlarda kullanabileceğim genellikle 3 kişi (1 çocuk) kullanacağımız ve 190 cm üstü olduğumdan rahat yatmak için 4 kişilik çadır düşünüyorum.Almayı düşündüğüm modeller
HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Fiyatı, HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Özellikleri
https://www.pasifikkamp.com/urun/hannah-hover-4-comfort-cadir
NatureHike Sky 4 Kişilik Çadır NH15Z003-P K2 Outdoor - Doğa Sporlarının Uzman Mağazası
bunların arasından veya farklı model önereceğiniz çadır varsa fikrinizi paylaşırsanız sevinirim bütçe 1000 tl civarı

EFEGETA

Akın B
faydası olabileceğini düşündüğümden anlatayım;

kullandığım çadırlar:
evolite excamp 4. yapmur kar kış yazın sıcağı her ortamda kullandım. iş görür ama alçaktır. poller figer glas, yani çok soğuklarda kırılıyor.

husky felen 3+1. alüminyum pol sebebiyle avantajlı. çok kaliteli 4 mevsim çadır ancak bu da alçak.

ferrino proxes 4. tam bir aile çadırı. çok kaliteli. 1 oda 1 salon. yüksekliği 1.75 cm. ancak fiber poller kurulum aşamasında sıkıntı yaratıyor. soğuk havada iki kere çatladı poller.

velhasıl; husky bizon tercihin bence nokta atışı.

Can Gelgeç

Bana bir kadeh deniz ver Yorgo
Bu yaz husky bromer aldım. Kurulumunu yaptım deneme için.. Gayet güzel bir çadır. 155 cm yüksekliği var, 4 kişilik.. Salon kısmı da yeteri kadar geniş.. Görüntüsü çok şık.

jabir

Yeni Üye
husky biggles bakıyorum bende bu aralar baya geniş bir çadır.

Ebatlar: (En × Yükseklik × Boy ) 290 × 390 × 190 cm

Forum istatistikleri

Konular
99,937
Kullanıcılar
167,736
Son üye
bturkcan

SON KONULAR