DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Çadır Tavsiyesi

'KAMPÇILIK' forumunda utkuatik tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde açılan konu 400 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. utkuatik

utkuatik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar,
    Araç ile kamp yapacağımdan kg ve boyut sorun olmayacak çadır bakıyorum.3 mevsim bir çadır ve kışında çok zor olmayan şartlarda kullanabileceğim genellikle 3 kişi (1 çocuk) kullanacağımız ve 190 cm üstü olduğumdan rahat yatmak için 4 kişilik çadır düşünüyorum.Almayı düşündüğüm modeller
    HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Fiyatı, HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Özellikleri
    https://www.pasifikkamp.com/urun/hannah-hover-4-comfort-cadir
    NatureHike Sky 4 Kişilik Çadır NH15Z003-P K2 Outdoor - Doğa Sporlarının Uzman Mağazası
    bunların arasından veya farklı model önereceğiniz çadır varsa fikrinizi paylaşırsanız sevinirim bütçe 1000 tl civarı

Etiketler:

2. EFEGETA

EFEGETA Akın B

Alınan Beğeni:
    21
    Meslek:
    Arama kurtarmacı
    faydası olabileceğini düşündüğümden anlatayım;

kullandığım çadırlar:
    evolite excamp 4. yapmur kar kış yazın sıcağı her ortamda kullandım. iş görür ama alçaktır. poller figer glas, yani çok soğuklarda kırılıyor.

husky felen 3+1. alüminyum pol sebebiyle avantajlı. çok kaliteli 4 mevsim çadır ancak bu da alçak.

ferrino proxes 4. tam bir aile çadırı. çok kaliteli. 1 oda 1 salon. yüksekliği 1.75 cm. ancak fiber poller kurulum aşamasında sıkıntı yaratıyor. soğuk havada iki kere çatladı poller.

velhasıl; husky bizon tercihin bence nokta atışı.

3. utkuatik

utkuatik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Teşekkür ederim bende onu düşünmüştüm

4. Can Gelgeç

Can Gelgeç Bana bir kadeh deniz ver Yorgo

Alınan Beğeni:
    1
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Bu yaz husky bromer aldım. Kurulumunu yaptım deneme için.. Gayet güzel bir çadır. 155 cm yüksekliği var, 4 kişilik.. Salon kısmı da yeteri kadar geniş.. Görüntüsü çok şık.

5. sener.eren

sener.eren Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır.

Alınan Beğeni:
    27
    Meslek:
    Öğretmen
    Web Sitesi:
    http://senereren.blogspot.com/
    Bütçe de imkan tanıyorsa şartlarınıza, beklentilerinize en uygun çadır TeePee.

6. jabir

jabir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    husky biggles bakıyorum bende bu aralar baya geniş bir çadır.

Ebatlar: (En × Yükseklik × Boy ) 290 × 390 × 190 cm

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...