Çadır Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkuatik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,843

utkuatik

Yeni Üye
Yer
Adana
Merhabalar,
Araç ile kamp yapacağımdan kg ve boyut sorun olmayacak çadır bakıyorum.3 mevsim bir çadır ve kışında çok zor olmayan şartlarda kullanabileceğim genellikle 3 kişi (1 çocuk) kullanacağımız ve 190 cm üstü olduğumdan rahat yatmak için 4 kişilik çadır düşünüyorum.Almayı düşündüğüm modeller
HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Fiyatı, HUSKY BIZON PLUS 4 KISILIK CADIR Özellikleri
https://www.pasifikkamp.com/urun/hannah-hover-4-comfort-cadir
NatureHike Sky 4 Kişilik Çadır NH15Z003-P K2 Outdoor - Doğa Sporlarının Uzman Mağazası
bunların arasından veya farklı model önereceğiniz çadır varsa fikrinizi paylaşırsanız sevinirim bütçe 1000 tl civarı

Etiketler
faydası olabileceğini düşündüğümden anlatayım;

kullandığım çadırlar:
evolite excamp 4. yapmur kar kış yazın sıcağı her ortamda kullandım. iş görür ama alçaktır. poller figer glas, yani çok soğuklarda kırılıyor.

husky felen 3+1. alüminyum pol sebebiyle avantajlı. çok kaliteli 4 mevsim çadır ancak bu da alçak.

ferrino proxes 4. tam bir aile çadırı. çok kaliteli. 1 oda 1 salon. yüksekliği 1.75 cm. ancak fiber poller kurulum aşamasında sıkıntı yaratıyor. soğuk havada iki kere çatladı poller.

velhasıl; husky bizon tercihin bence nokta atışı.

Bu yaz husky bromer aldım. Kurulumunu yaptım deneme için.. Gayet güzel bir çadır. 155 cm yüksekliği var, 4 kişilik.. Salon kısmı da yeteri kadar geniş.. Görüntüsü çok şık.

husky biggles bakıyorum bende bu aralar baya geniş bir çadır.

Ebatlar: (En × Yükseklik × Boy ) 290 × 390 × 190 cm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri