Çadırlı Karadeniz Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tnryksl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,872

Tnryksl

Ana Kamp
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Çadır ile konaklamalı samsundan girip artvinden çıkacak şekilde bir haftalık bir tatil düşünüyorum ağustos ayının sonunda.Sizce herhangi bir sıkıntı yaşarmıyız?Eşimle gideceğim...kamp atacak yer tavsiyeniz varmıdır?o dönemde karadenizde havalar nasıl olur?Yağmur felan

Etiketler
Bahsettiğiniz rotadan eşimle temmuz ortası ağustos başı gibi geçeceğiz ben forum açtım bununla ilgili bakabilirsiniz ayrıca sizden önce geçeceğim için bahsi geçen rotadan kendi açmış olduğum konuda detaylı kamp yaptığımız ve tecrübe edeceğimiz yerleri paylaşacağım iyi tatiller dilerim

Karadenizde yazın da yağış olabiliyor Temmuz ağustosta çok yağış olmaz ancak
Ağustos sonu yağış olabilir
Siz her ihtimale karşı tarp dediğimiz ipli branda bulundurun yanınızda
Orduya yaklaşınca solda kampingler var ilk kampı burada kurabilirsiniz
Yada ordu yason burnu veya ordu boztepe de kamp kurabilirsiniz
İkinci kampı trabzona gelmeden tonya kadıralak yaylasında kurun,çok beğeneceksiniz
Üçüncü kampı sümela manastırına giderken sağda kampingler var orada kurun
Dördüncü kampı rize ayder yada pokut yaylasında kurun
Beşinci kampı artvin borçka karagöl de kurun
Altıncı kampı hopa'da kurun ve oradan batum'a gezip dönersiniz

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri