Camlik Kamping / Ayvalik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SiyahInci10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,496

Etiketler

Ynt: Camlik Kamping / Ayvalik

Böyle güzel kampların yerleri navigasyon kullanıcıları için google eart haritalarda yeri işaretlenirse, çok daha faydalı olur...Tabiki varsa internet adresi...

http://camlikkamping.com/

Amlk ayvalk

SiyahInci10' Alıntı:
karavan fiyatı 2 kişi +karavan 50TL elektirik su dahil fiyata..

internet sitesi ise www.camlikkamping.com / www.camlikcamping.com

Karavanlar için bu fiyatın yüksek olduğunu kendileri ile görüştüm. çünkü çeşmeye kadar gittim ve geri döndüm tüm kamplar da iki kişi elektrik dahil 30 Tl den fazla vermedim; Sadece çamlık kamp da 30 liranın üzerinde ödeme yaptım, Bu konuyu kendisine de söyledim sanırım en azından Gezenbilir üyelerine bir ayrıcalık yapacak kendisinden bu konuda açıklama bekliyorum, yapacaktı açıklamayı ama unuttu sanırım Umarım diğer kampların seviyesinde bir fiyat olur.
Bunun yanında güzel bir yer. misafirlerine yaklaşımları çok iyi denize girmedim bu yüzden bilgiveremicem ama nerdeyse kapalı denecek bir koy olduğu için sıcak bir suya sahip olduğunu düşünüyorum. Duş, tuvalet ve çevre temizliği benim kaldığım süre içinde çok iyi idi, bozmayacaklarını umarım.
Ben çamlık kamptan memnun ayrıldım umarım giden arkadaşlarımda memnun olurlar ve paylaşırlar.

keskin abicim konuyla ilgili açıklamayı en kısa sürede yapacağim, seneye için karavancılara özel bir plan düşünüyoruz 1-2 abiden konuyla ilgili bilgi topluyorum planı yapip açıklamayı burdan paylaşıcağim

sitemize fotograflar bölümüne yeni fotograflar eklenmiştir.. 11/08/2013 tarihli

Ben kampingdeki kişilerin niyetinden hic suphe etmiyorum. Gercekten cok iyi insanlar. Ama teknik olarak buranın karavandan cok cadircilara uygun oldugunu dusunuyorum. Karavanların kaldığı yerler cadırcilardan arta kalan yerler. Bu yerlerde genelde eğimli oluyor. Ayrica bir alan var sanılmasın bir birine paralel yol setlerden oluşuyor. Buyuk karavanlar biraz zor yerleşir.
Ve en onemlisi denize sıfır değil. Asağı inmek gerekiyor. Ayrica asağıda beton bir alan var onu gecmek gerekiyor yuruyerek. Bir mahsuru yok elbet yurunebilecek mesafede ama sıfır lafı biraz abartılı. Biz de bu nedenle denize inmemistik. Tuvalet konusunu bilemiyorum. Biz kullanmamıştık.
50 lira gercekten cok pahalı. Gezenbilir uyelerine bir indirim mantıgını dogru bulmuyorum. Fiyat kalite ve servisle paralel olmalıdır. Yani çok masrafı olup iyi servis veren bir müessese hakkı neyse istemelidir. Hiç kimse arasında bir ayrımı doğru bulmuyorum. Ama gecen sene burası çok daha ucuzdu yanılmıyorsam. Bir gece kaldık ve pijama ile gezen kadın ve adamlardan, cocuk sesinden bunalıp kaçtik. Herkes mekanın darlığından pek içiçe ve herseyden haberdar. Kimileri bu tip kampları seviyor olabilir tabii. Bilemem.
Tekrarlamak isterim. Sahipleri kesinlikle tüccar ve çakal değiller. Çok iyi niyetliler. Sadece onların bu çabası kayda değer. Bu nedenle gidenlerin kesinlikle gormesi gerekir diye dusunuyorum.

insel' Alıntı:
Ben kampingdeki kişilerin niyetinden hic suphe etmiyorum. Gercekten cok iyi insanlar. Ama teknik olarak buranın karavandan cok cadircilara uygun oldugunu dusunuyorum. Karavanların kaldığı yerler cadırcilardan arta kalan yerler. Bu yerlerde genelde eğimli oluyor. Ayrica bir alan var sanılmasın bir birine paralel yol setlerden oluşuyor. Buyuk karavanlar biraz zor yerleşir.
Ve en onemlisi denize sıfır değil. Asağı inmek gerekiyor. Ayrica asağıda beton bir alan var onu gecmek gerekiyor yuruyerek. Bir mahsuru yok elbet yurunebilecek mesafede ama sıfır lafı biraz abartılı. Biz de bu nedenle denize inmemistik. Tuvalet konusunu bilemiyorum. Biz kullanmamıştık.
50 lira gercekten cok pahalı. Gezenbilir uyelerine bir indirim mantıgını dogru bulmuyorum. Fiyat kalite ve servisle paralel olmalıdır. Yani çok masrafı olup iyi servis veren bir müessese hakkı neyse istemelidir. Hiç kimse arasında bir ayrımı doğru bulmuyorum. Ama gecen sene burası çok daha ucuzdu yanılmıyorsam. Bir gece kaldık ve pijama ile gezen kadın ve adamlardan, cocuk sesinden bunalıp kaçtik. Herkes mekanın darlığından pek içiçe ve herseyden haberdar. Kimileri bu tip kampları seviyor olabilir tabii. Bilemem.
Tekrarlamak isterim. Sahipleri kesinlikle tüccar ve çakal değiller. Çok iyi niyetliler. Sadece onların bu çabası kayda değer. Bu nedenle gidenlerin kesinlikle gormesi gerekir diye dusunuyorum.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim, fiyat konusunda genel bir fiyat belirlemeyi düşünüyorum gezenbilir üyeleri ve herkes için uygun olabilecek bir fiyat politikası izliyeceğiz, bu sene gelen abilerimizden aldiğim bilgiler doğrultusunda karavancılar için denizin hemen yanında bir alan yapmayı planliyoruz sadece karavancılara özel çadırcılardan uzak kendileri için uygun olabilecek düz bir zemin, bu kış içerisinde bitirip sizlerle gezenbilir aracılıgı ile paylaşacağim...önerileriniz olursa burdan paylaşirsaniz devamli takip halindeyim..

Ali bey demekki önümüzdeki sezon sizi ziyareet edeceğiz. Umarım en yakın zamanda yer hazır olur kolay gelsin.

Anladığım kadarıyla Çamlık kamping fiyatını Avrupa kamp fiyatlarına yükseltmiş.Oranın işletmecisi Türkiyedeki milli gelirden haberdarmı acaba?Fiyatını Avrupa fiyatına getirirken kampingin düzenlemesini,kurallarınıda Avrupa standartına getirebilmişmi?
Okuduklarımdan çadır kampı olduğu anlaşılıyor..Hayırlı kazançlar dilerim işletmeci..

SiyahInci10' Alıntı:
Yorumunuz için çok teşekkür ederim, fiyat konusunda genel bir fiyat belirlemeyi düşünüyorum gezenbilir üyeleri ve herkes için uygun olabilecek bir fiyat politikası izliyeceğiz, bu sene gelen abilerimizden aldiğim bilgiler doğrultusunda karavancılar için denizin hemen yanında bir alan yapmayı planliyoruz sadece karavancılara özel çadırcılardan uzak kendileri için uygun olabilecek düz bir zemin, bu kış içerisinde bitirip sizlerle gezenbilir aracılıgı ile paylaşacağim...önerileriniz olursa burdan paylaşirsaniz devamli takip halindeyim..

Ali fiyat belirlerken yuvarlak bir fiyat belirlemeyin mümkünse ayrıntılı bir liste oluşturun ve bizler seçme imkanına sahip olalım ve bu listeyi sitenizzde yayınlayın ant kap sitessinde olduğu gibi
Bütün bunlar size bir fikir verebilmek için tabiki sen kendi politikanı belirleyeceksin
görrüşmek üzere

örnek-1
"campingant......../fiyatlarimizl"
örnek-2
20........YILI GECELİK KONAKLAMA ÜCRETLERİ (KDV dahil)

Yetişkin
Çocuk (6-12 Yaş)
Otomobil
Karavan
Moto-Karavan
Motosiklet
Çadır Küçük ( 2 kişi )
Çadır Büyük ( 4 kişi )
Elektrik (6 Amp )
Çamaşır Makinası
Çadır Küçük ( 2 kişi )
Çadır Büyük ( 4 kişi )
PARK DURUMU
Kamp yerinde bırakılan boş karavan veya motokaravan
Park alanında Karavan veya Motokaravan
Sezon dışı park (Ekim-Mayıs ayları arası)
İSKONTOLAR
İki haftadan çok kalış için iskonto %
Dört haftadan çok kalış için iskonto %
Devamlı Müşterilere iskonto %
...kulüp dernek federasyon üyelerine %

Günü birlik piknikçi ücretleri (girişte peşin)
Yetişkin 7 TL
Çocuk (6-12 - yaş) 2 TL'dir

Notlar
1 - Kampa sık girip çıkan otomobiller ve misafir otoları sadece park alanında kalabilirler.
2 - Hesaplar bir gün öncesinden kesilir, saat 14:00 'ten sonra gidenlerden tam ücret alınır.

keskint' Alıntı:
Ali fiyat belirlerken yuvarlak bir fiyat belirlemeyin mümkünse ayrıntılı bir liste oluşturun ve bizler seçme imkanına sahip olalım ve bu listeyi sitenizzde yayınlayın ant kap sitessinde olduğu gibi
Bütün bunlar size bir fikir verebilmek için tabiki sen kendi politikanı belirleyeceksin
görrüşmek üzere

örnek-1
"campingant......../fiyatlarimizl"
örnek-2
20........YILI GECELİK KONAKLAMA ÜCRETLERİ (KDV dahil)

Yetişkin
Çocuk (6-12 Yaş)
Otomobil
Karavan
Moto-Karavan
Motosiklet
Çadır Küçük ( 2 kişi )
Çadır Büyük ( 4 kişi )
Elektrik (6 Amp )
Çamaşır Makinası
Çadır Küçük ( 2 kişi )
Çadır Büyük ( 4 kişi )
PARK DURUMU
Kamp yerinde bırakılan boş karavan veya motokaravan
Park alanında Karavan veya Motokaravan
Sezon dışı park (Ekim-Mayıs ayları arası)
İSKONTOLAR
İki haftadan çok kalış için iskonto %
Dört haftadan çok kalış için iskonto %
Devamlı Müşterilere iskonto %
...kulüp dernek federasyon üyelerine %

Günü birlik piknikçi ücretleri (girişte peşin)
Yetişkin 7 TL
Çocuk (6-12 - yaş) 2 TL'dir

Notlar
1 - Kampa sık girip çıkan otomobiller ve misafir otoları sadece park alanında kalabilirler.
2 - Hesaplar bir gün öncesinden kesilir, saat 14:00 'ten sonra gidenlerden tam ücret alınır.

Teşekkürler keskin abi, ayrıntılı bir fiyat listesi düşünüyorum karavcilar için seçme imkanları olabilecek şekilde olucak, karavanlar için yeri ayarladıktan sonra fiyat listesinide ayarlayıp burdan duyuru olarak yapicağım. Tabiki sizin burda önerileriniz bu süreç içerisinde etkili olucak karavancıların istekleri doğrultuda bir ilerlemeyi düşünüyoruz, burdan önerilerinizi benimle paylaşirsanız ben mutlu olurum bu doğrultuda birşeyler yapmiş oluruz ve karavancılarda rahat edebilirler.

fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim

Biz de bu kampingte bayram öncesi ve bayram dahil 5 gün kaldık. Keskin ağabey ile de 2 gün görüşme fırsatım oldu. Cumhur Bey ve oğlu Ali gerçekten çok ilgililer ve her türlü eleştiriye açıklar. İşlerini sahiplenmişler. Ben de görüşlerimi kendileriye paylaşayım;
1- Özellikle çekme karavan ve büyük motokaravanlar için (alan darlığından) sıkıntı yaşanıyor. Bunun için kampın denize yakın yerinde özel bir alan planlanıyor. Çok sayıda çadır olduğundan hem iç içelik hem de gürültü problemi bu özel alanla, karavancılar için çözülebilir.
2- Fiyat bence de düzenlenmeli... Ancak; Aktur ve Ada Kamping'i bilen birisi olarak (Özellikle işletmecilik mantıkları ve tavırları) çok da abartı değil... Çevre, Duş Alanları, Tuvaletler ve Elektrik-Su Tesisatlarında yapılacak bir düzenleme ile kesinlikle kabul edilebilir hale gelir.
3- Benim için güvenlik, işletmecilerin insani yaklaşımı ve kampta bir arada olduğum insanlar birçok şeyin başında geliyor. Bunları düşününce Türkiye'deki çoğu kampın çok çok ilerisindeler. Eşim ve oğlumla hiçbir rahatsızlık yaşamadık.
4- Denizi içi deniz... Bu sebeple girilecek gibi değil... En iyi çözüm 3-4 km ilerideki Sarımsaklı plajları... Pırıl pırıl ve Türkiye'deki en temiz deniz...
5- Ayvalık ve Sarımsaklı'nın tam ortasındalar... Ulaşım çok rahat...

Sonuçta, burası çadır kampı olarak dizayn edilmiş bir alanken, artık karavancılara da hitap etmek istiyor. Hizmet kalitesini arttırmak onlardan, destek vermek bizden... Ayvalık için düşünülürse ve gerekli düzenlemeler yapılırsa, (bence abartılı bir isim yapmış olan) Ada Kamping'e çok çok iyi bir alternatif olur...

Saygılar

Fiyat makul,denize girilmiyor..Bu ne yaman çelişki.Şu anda Alexandroupolis Campingteyim.Motokaravan alanı 86 m2.Çim kaplı.Yanımızda elektirik ve su var.İnternet sınırsız ve bedava.
Kamp denize sıfır ve önümüz plaj.Şemsiye ve şezlong bedava.
Duş,Wc,kolaylık tesisleri 5 yıldızlı otel temizliğinde.
Gelelim fiyatına 23 e.Bir hafta kalınırsa %1o,2 hafta kalınırsa %15 indirim var.
Yeme içme Ayvalığın yarı parası.
Bundan sonra Yunanistandaki kamplarda kalacağım.Benim hibi düşünenlerin sayısıda her geçen gün artıyor.Bakalım Aktur veya onun gibiler bir müddet sonra karavancı bulabilecekmi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR