Camper Hakkında (tavan Yükseltme)

rate

Yeni Üye
İyi günler,
Eşim bu sene aklıma karavan fikrini düşürdü fakat hali hazırda çalıştığımız için (emeklilikte pek tabi olur) "camper van" fikri hoşuma gitti. hem tek araç olarak kullanmak, hemde hafta sonları yada güz döneminde kamp yapabilmek için. Forumda defalarca konusu geçmiştir ama derli toplu birşeyler bulamadım, ve konu açmak zorunda kaldım.
Aklımdaki araçlar vito ve transporter.
1-Bu araçların tavanı yükseltilebiliyormu? (açılır değil, sabit yüksek)
2-Aklımda pratik çözümler var, sök tak yapabilirim.Karavan ruhsatı almadan Camper haliyle çevirmede sorun yaşarmıyım?
şimdiden teşekkür ederim.

Zgrp

Ana Kamp
İlki için tip onay belgesi gerekecek bunu yapmışken karavana da çevirebilirsiniz sigorta bedelleri eskisi kadar fazla değil

Zgrp

Ana Kamp
Aslında güzel bir noktaya değindiniz Mercedes tn serisi araçlar uygun fiyata alınabilecek araçlar ve tavanı yükselterek araya yatak sığacak günlük kullanım için de kullanışlı araçlar yapıyorlar.

Buradaki araç gibi
Mercedes Tn 309 Camlı Van I Karavan A Çevirme Konusunda Yardım

Bunun için bir engel de yok bildigim kadarıyla ama maliyetler ne seviyede olur, 13 metreküplük herhangi bir araca bu şekilde fiberglas bir tavan yapsam içini de yalıtım malzemesi ile kaplasam belkide 17 metreküp arayışına girmeme gerek de kalmayacak

Forum istatistikleri

Konular
99,936
Kullanıcılar
167,734
Son üye
ALTINER OTEL CARAVAN CAMP

SON KONULAR

SON MESAJLAR