Çanakkale Saroz Da Kamp Yapacaklara Tavsiyeler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyincanbolat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,575

huseyincanbolat

Yeni Üye
Merhabalar
Öncelikle bu formu kuran ve bilgilerini,deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler
2015 yılı Temmuzunda Çanakkale sarozdaki kamp tecrübelerimden bahsedeceğim ,
Kaldığımız kamp yerinin ismini hatırlamıyorum ama Saroz bölgesinde kömür limanı diye tabir edilen yere yaklaşık 10 km uzakta bir yerdi.O bölgede de başka kamping yoktu zaten 2-3 km toprak yoldan geçerek gidilen bir yer zaten çevrede hafta sonunda kalma yığınla çöp var.
Kamping alanı 4 kişi kendi çadırınızla gelirseniz 35 tl onların cadırıyla 50 tl elektrik duş wc buzdolabı ücretsiz .
Ocaklarını kullanamıyorsunuz fakat ateş yakmak serbest , piknik tüpü satıyorlar 15 tl'ye zaten bu tüp size her türlü yetiyor 4-5 günlük bir tatilde , işletme sahipleri gayet sıcakkanlı , sivri sineklerde öyle sanırım bu bölgedeki sinekler Mutasyon geçirmiş cidden çadırı felan deliyorlar . Çanakkaleye gideceklere tek tavsiyem sinek kovucu alın en iyisinden.
İşletmenin 2 tane köpeği vardı çok haylazdo geceleri uyudunuz uyudunuz uyuyamazsanız onlarla sabahlarsınız .
Genel olarak kamp alanlarındaki en büyük sorun diğer insanlar onlarında sizin gibi uyumadığınızı düşünüp hareket etmesi.Çadır kurmak istiyorsanız hafta içleri kamping alanlarını kullanmanızı tavsiye ederim hafta sonşarl ise sahilden uzak tepeleri tercih edin . Çünkü günü birlikçiler ve sahilde demlenmeye gşemeşer çok gürültü yapıyorlar, ben para vermek istemiyorum aynı zamanda güvende olmak istiyorum diyorsanız kamping alanlarına yakın yerlerde illa kalan birileri oluyor zaten orada konaklayıp birbirinize gözkuşak olursunuz. Sivrisinek dışında kaöp gerçekten güzeldi. Bu arada unutmadan Sarozde cep teşefonlarında sorun olabiliyor malum yanımız yunanistan :smiley: Sevgiler

Etiketler
Bi sıralar sarosda kamp yapmayı pek dusunmeyin bu sıralar yangın nedeniyle yasak getirebilirler. Aynı zamanda saros sit alanı. 3 gundur yangın var. Korudag SAZLİDERE Gokcetepe köyü sinirlarinda Ce9c3414925db4ac8b9427ad5732cf30

Wi-fi veya Mobil Bağlantı ile Bir Şekilde Gönderildi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.