Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ihsane Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,137

ihsane

Bir ben varım deme, "Yoksan da olur".
Yer
İstanbul
Uzun zamandır çekme karavan almak istiyordum, amacım çadır dan kurtulmak ve konfor lu expedition lar yapmak, Kullanım alanları doğa şartlarına uygun olması aynı zamanda extrem olması gerekiyordu. Uğraştığım Dağcılık, Kayak, göl ve deniz balıkçılığı, bisiklet, serbest dalış,Avcılık, Off road ve kampçılık ta gidilecek ve çıkılabilecek son noktaya kadar aracımla gelecek bir karavan olması şarttı, bazı arkadaşımın karavanlarıyla yaşadığım zorlukları beni küstürse de 9 aydır aldığım CARETTA çekme karavana karşı inancımı ve en önemlisi dağlarda aracımın arkasında yokmuş hissi beni ona aşık etti.

SAM 0982

SAM 0938

SAM 1148

SAM 1190

IMG 2347

Etiketler
Ynt: Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Karavanın kendi cadırı karavan kadar başarılı için de üç kişilik bir odası olup soğuk yağmur testini geçerek daha da hayran bıraktı beni ,

SAM 1490

SAM 1492

SAM 1507

SAM 1529

Teşekkürler Yücel bey ,,,Karavanı aldığım yerde çift akü ve SHAVA DAİ yerli ısıtıcı taktırdım ve çok memnunum ne ye göre webasto ya göre rakamsal daha ucuz SHAVA, yüksek rakımda çalışması beni memnun etti 2 bin metre de deneme şansını buldum diğer markadan herkes yüksek rakımda stop ettiğini söylüyor,,,

IMG 2935

Harika bir konu yerli üretim bir karetta değilmi.
ayrıca o aracı ruhsata işletmek gerekiyormu.

saygılar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Çadırıda çok güzelmiş.

Güle güle kullanın.Benimde hayalimde böyle bir şey var,pradonun arkasına iyi gider diye düşünüyorum.Mahsuru yoksa sormak isterim.Sizin donanımızla(akü,ısıtıcı,çadır) maliyetler kaç bandıda dolaşıyor acaba?

hayırlı olsun ! bu caretta off road versiyonmu yoksa sizmi modifiye ettiniz! birde toplam maliyet nedir ? tşkrler!

güzel temennileriniz için teşekkür ederim Allah daha iyilerini size versin,,,,750 kg geçmediği için ruhsata gerek yok , güzel olan yavaş yavaş modifiye ettim Başoğlu karavan da buna müsait, istediğim ne varsa yaptılar tavanda solar var harcadığının %30 kadar güneşi gördüğünde dolduruyor oda gece dolu dolu kullandığım zaman güneş paneli yani solar la %30 unu akülere geri kazandırıyor, Çadır doğru inanın can karavan kadar benim için değerli dolu dolu altı kişi rahat kalıyor,,,,,çadır karavanla satılıyor tamamen karavana göre yapılmış,,,,çift akü sistemi off road araçlarda kullanılanla aynı,,,,

Caretta caravan 22

Caravan offroad 6

Karavanıma Lastik taşıma aparatı yaptırdım büyük eksikti yedek lastiği olmaz sa olmazlardandır, cadır için Engin Başoğlundan karavanın ortasına aşşağı doğru bir havuz istedim eyer çadır ve birkaç malzememi alacak bir depo yapılırsa muhteşem olacak,,,,merakla bekliyorum

IMG 3239

IMG 3240

Gerçekten çok başarılı görünüyor. Güle güle kullanın

aslanahmet' Alıntı:
Gerçekten çok başarılı görünüyor. Güle güle kullanın
Hakan bey teşekkür ederim güzel temennileriniz için Allah daha iyilerini size de versin,,,,bu karavanı sevmem deki en büyük sebeb boyu küçük fakat extreme ne yapıyorsam bana her yerde partnerlik yapıyor , yol seçmiyor, off road aracım nereye gidiyorsa o da geliyor bu çok önemli inanın ,,,,,,,kolay gelsin

yukarıdaki çekmek kafa yeni değişti sağ olsun engin başoğlu abi bu konularda kendisi çağırıyor ve modifikasyonu kendisi yapıyor bence karavanı aldıktan sonraki bu destek çok önemli

IMG 3299

Caravan offroad 23

Evet resimler geliyor Engin abi den karavanın üstüne sepeti yapmış muhteşem olmuş bu hafta sonu karavanıma kavuşmanın heyecanını yaşıyorum tabi Allah kısmet ederse,,,ve üç günlük bir kamp var inşallah paylaşacağım

IMG 3315

IMG 3314

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR