Carpento 360 Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Accipiter Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,526
Diğer yerlileri gezdim ve enson Carpendo'ya baktım. Avrupa karavanlar gibi, detaylar tasarım ve kullanılan malzemeler gerçekten kaliteli. Çok beğendim.

Etiketler
Carpento'daki bir kaç eksik&geliştirilmesi gereken alan.

Oturma grubunun üstündeki heki büyütülmeli
Mutfak tarafında açılır cam yok, aspiratör yok, pişen yiyeceklerin buharı için bir hava çıkışı lazım
Ön tarafta tüplük yok.
Arka tampon kısmında tampon yok. ıiıklar gövde üzerinde. tampon gibi bir çıkıntı vs olsaydı daha şık dururdu ve gövdeye gelecek zararlar da azalırdı.
Buzdolabının kapağı oturma grubuna bakarak açılıyor. terse açılmalı ki oturduğunuz yerden açıp içini görebilesiniz.

Carpento TR'deki karavan üreticilerinin üretim ve dizayn mantığını da geliştirecek diye umuyorum. Zira çok şık ve özgün bir karavan.

Carpento'daki bir kaç eksik&geliştirilmesi gereken alan.

Oturma grubunun üstündeki heki büyütülmeli
Mutfak tarafında açılır cam yok, aspiratör yok, pişen yiyeceklerin buharı için bir hava çıkışı lazım
Ön tarafta tüplük yok.
Arka tampon kısmında tampon yok. ıiıklar gövde üzerinde. tampon gibi bir çıkıntı vs olsaydı daha şık dururdu ve gövdeye gelecek zararlar da azalırdı.
Buzdolabının kapağı oturma grubuna bakarak açılıyor. terse açılmalı ki oturduğunuz yerden açıp içini görebilesiniz.

Carpento TR'deki karavan üreticilerinin üretim ve dizayn mantığını da geliştirecek diye umuyorum. Zira çok şık ve özgün bir karavan.

Güzel ve bilinçli detaylar. Şık olmanın dışında ergonomik olması da mühim. Yazdığınız detaylar çok akla yatıyor, bravo.

Murat Bey, aklımdaki soruları yazıyım;
-12V buzdolabı ve ısıtıcı masrafı da eklemeniz gerek. Bunlar Avrupa karavanlarda stadart ekipman neredeyse.
1500 Euro bunlara eklerseniz Avrupa karavan fiyatına yaklaşır mı? Bilmediğimden soruyorum.
- % 50 ön ödeme, yeni firmaya verirken ne güvence isteyeceksiniz?
-Düşük fatura pazarlığı olmaz diye tahmin ediyorum. Sakıncası çok.Elden para verme, garantide hak kaybı vs vs.

Evet,ısıtıcı,akü ve buzdolabı yok
Onlar için
Isıtıcı dai marka 3500 tl
220 buzdolabı 1000 tl
İnvertör 500 tl
100 amper jel akü 1000 tl
Akıllı akü şarj cihazı 500 tl
6500 tl daha harcamam olacak

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de webasto (2binlik) için 2700 TL fiyat aldım, daha da birşeyler yapabiliriz fuar sonrası görüşelim dediler. bu noktada Dai*Shava için 3500 çok fazla olmuş.

220 buzdolabı yerine 12V buzdolabı düşünün bence, kleo portacool 35C Fuarda Güven enerji standından 1500 TL'ye vardı. normalde 1750 TL kaçırmayın derim.

220 lik birşey yapmazsanız invertöre de para harcamazsınız :smiley:

Dai 2500 lük montaj dahil 2200 tl imiş
3500 tl dediğimiz 4500 lük en büyük kapasiteli olan içinmiş
Bu karavan için 2500 lük yeterli dediler,bunu da montaj dahil 2200 tl imiş

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri