Casio SGW-100J Pusula mantığı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan x76 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,759

x76

Yeni Üye
Arkadaşlar bu saatteki pusulanın mantığı nedir acaba , nasıl kullanmam gerek, yapılması gerek bir ayarı vs. var mı ?
Birde ne zaman açsam sürekli Küzey Batıyı gösteriyor (değişik yönlere çevirsemde)
yardım pls ;)

Etiketler

Ynt: Casio SGW-100J Pusula mantığı ?

kullanma kıtapcıgı yada cd si olması lazım kutuda ? gereklı ayarları yapmadıız sanırım, pusula modunda adjust 'a basın saati , saat 12 yönunde kuzeye cevirdıkten sonra; ilk kuzey yönü soracaktır daha sonra saatı cevırmeden tekrar güney yönu için soracaktır tekrar adjust' a bsıp kaydedın hafızaya alması lazım. yardım cı bır pusula kullanırsanız daha sağlıklı olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri