Çatalca, İnceğiz, Akalan Orman Yolu Keşif Gezisi (19 Ekim 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,746
Ynt: Çatalca, İnceğiz, Akalan Orman Yolu Keşif Gezisi (19 Ekim 2008)

arkadaşlar butarafları bilinmez ama güzel yerlerdir çatalcadan karadeniz sahili 35 km dir aslında nice şileler var burda ama nedense hep şile revaçda butaraflarda toplu bi gezi düzenleyelim bi ara

Etiketler

evedilaz' Alıntı:
arkadaşlar butarafları bilinmez ama güzel yerlerdir çatalcadan karadeniz sahili 35 km dir aslında nice şileler var burda ama nedense hep şile revaçda butaraflarda toplu bi gezi düzenleyelim bi ara

catalca ve cıvarında karadenize kadar cok güzel etaplar oldugunu duydum gecen sene kışın son demlerindede ufak bir turum olmuştu otarafa ama detaylı degil kısmet olursa bu kış bir organızasyon olursa güzel bir gezi yaparız

güzel gezi olmuş sucuklarda yenmiş daha ne olsun

yalnız deniz abi her offroadcunun bi takım çizmesi olması lazım seninkiler nerede

bi takım edin abi önümüz kış yağmurda çamurda inşallah artacak ;)

serkan arkadaşımın harita bilgilerine ilaveten detay açıklama geregi duydum

Harita

haritadaki mavi çizgiler gidiş geliş asvalt ( çatalca subaşına gitmeden inceiz yol ayrımından itibaren )
kırmızı çizgiler tamamen tarla
sarı çizgiler toprak yol çamur geçişleri
kahve çizgiler su geçişleri bataklık

ilave bilgiler için teşekkürler denizcim..cideolar ve diğer bir dizi fotoğraf için biraz uğraşmam gerekecek.artı video nasıl koyuluyor foruma onuda öğrenmem gerekecek:=)
ama ama çok keyifliydi yaaa....

Zaten virüsü kapmışsınız,size bir bedduada ben edeyim.... Araçlarınız çamurdan,çoraktan kurtulmasın emi........ :D

Hey Allahım bir Navara çamurun içerisinde bu kadarmı güzel durur ?

Güzel gezi paylaşımı için teşekkürler. Gezi sonrası yiyenbilir modu harika :smiley:

herkes bizi yiyenbilirci sanacak yaaa serkan çamurla dans sahnelarinden resim kalitesi kötüde olsa 1.2 kare eklemek istedim

Sahibinden offroad009 1

Sahibinden offroad007

Sahibinden offroad014

Sahibinden offroad018

Sahibinden offroad002

Sahibinden offroad001

Sahibinden offroad017

Sahibinden offroad006

Sahibinden offroad017 1

Sahibinden offroad016 1

Bi an Navara alasım geldi maşallah yağ gibi gidiyor ama o kadar sudan sonra bi diferansiyellere bi bakın derim hani olurya su falan girmiş olmasın.

navara alınacak son araçmış off road için öğrendik :=)

denizim beceremiyorum video koymayı ama halledicem merak etme :smiley:

NAVARA konforu ile güzel bi araç ama 4x4 olarak başarısız bi araç bence off-road amaçlı kullanıma uygundeyil
başarızızmı hayır bütün etapları geçdi ama pilot ahmet arkadaşımızdı ondan geçdi bana şahsen güven vermiyo bana tabi parça fiyatları cabası
ahmet arkadaşımızada 1 cj alalım serkan ne varsa cj de var bence ama 5 olsun
hatta sanada alalım diycem ama sen hala ikna olmadın bak yüzme bile yüzüyo cj

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri