Çekme Karavan Dingil Genişliği Ve Monte Ölçüsü Nedir ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gorunum35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,375

Etiketler
yapacağınız işi küçümsemek ya da sizi incitmek için değil, bir ''dost acı söyler'' tavsiyesi olarak yazıyorum. frensiz dingil tercih etmenizden ve sorunuzdan daha önce böyle bir imalat yapmadığınız anlaşılıyor. lütfen hem kendinizi hem trafikte sizinle yol alacak insanları tehlikeye atmayın. çekme karavan imal etmek motokaravan yapmaya hiç benzemiyor. size önerim öncelikle şu başlığı okumanız. Neden Çekme Karavan Yapmaktan Vazgeçtim ? yine de yapacağım derseniz şu frenli dingil daha emniyetli olur 1000 Kg Frenli Torsiyon Dingil - Schlegl - n11.com çünkü sizin link verdiğiniz dingil brüt 750kg kapasiteli ve el yapımında 750kg sınırını tutturabilen çok az.

Son düzenleme:

Yapacağınız işi küçümsemek ya da sizi incitmek için değil, bir ''dost acı söyler'' tavsiyesi olarak yazıyorum.
------------------------------

Yok yok yapsın yavv. ne var bunda yani..
Bu işlere gönül vermiş arkadaşları ve bu işleri çocuk oyuncağı sanan
destekleyicilerini kırma lütfen Efem.. :weary::confused::tearsofjoy::mad:

Bırak isteyen istediğini yapsın ...
Yalnız trafiğe özel alanda çıksınlar.
trafik olan yerlerde seyyar bomba olarak gezinmesinler..

@gorunum35 bey 30 haziran da başlığı açmış ve bir daha tenezzül buyurup forumu ziyaret etmemiş. ya fikrinden vazgeçti ya da linkini verdiği frensiz torsiyonu alıp test etti.

değerli üstadım bırakalım isteyen istediğini yapsın, ancak önümüzde söyle bir tehlike görüyorum. maalesef yaptığı herşeyi marifetmiş gibi sosyal medyadan, youtube kanalından paylaşan değerli kardeşlerimiz sayesinde yakın zamanda devlet büyüklerimizin ilgisini çekeceğini ve bu konuya el atacağını düşünüyorum. bir sabah uyanacağız ve bir bakacağız 750 kg altı römork ve karavanlara muayene ve belge şartı gelmiş bir de harç ve vergi müjdesi alırsak kaymaklı ekmek kadayıfı olur tadından yenmez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR