Çekme Karavan Geri Gidişte Fren Sistemini Devre Dışı Bırakmak

dogadostu-ayvalik

Yeni Üye
Merhabalar,
Yeni aldığım 2009 model başoğlu 4.5 m,al-ko taban çekme karavanda geri gidişte fren sistemi devreye girdiğini düşünüyorum. Bunun gerekli durumda kısa sürelide olsa iptali için, sisteme baktığımda bir pim yuvası farkettim gibi. Ancak böyle bir uygulama var mıdır, sizlere danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Yeni kaplinlerde sistem otomatik devre dışı bırakıyor. Eski kaplinlede bir pin yardımıyla yapılıyormuş. Manuel olarak.

dogadostu-ayvalik

Yeni Üye
Benim erba 5.25de de kilit mekanizmasi elle kilitleniyor.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
nasıl bir sistemi var acaba çeki oku üzerinde. benimkisinde öyle bir mekanizma görünmüyor, belki pim takma yeri varsa sizin tarifinizle bulabilirim.BAŞOĞLU 2009 benimkisi,alko şase, benzerdir muhtemelen sizinkine.yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

pasolvon

Hayat bir gün, o da bu gün!
Web sitesi
kampingler.com
nasıl bir sistemi var acaba çeki oku üzerinde. benimkisinde öyle bir mekanizma görünmüyor, belki pim takma yeri varsa sizin tarifinizle bulabilirim.BAŞOĞLU 2009 benimkisi,alko şase, benzerdir muhtemelen sizinkine.yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler
Her yönden detaylı 3-4 fotoğraf çekip paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız forum olarak.

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Ben 4.72 ye AL-KO aks 3004 taktırdım.
Mükemmel bir sistem,geri gidişi kendisi ayarlıyor.
İhtimal sizinkinde de bu mekanizma olabilir(mi..)
Pasolvon arkadaşımızın dediği gibi, birkaç resim yollarsanız,arkadaşlarımız yardımcı olur.

Forum istatistikleri

Konular
99,937
Kullanıcılar
167,736
Son üye
bturkcan

SON KONULAR