Çekme Karavan İçin Araç Önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan akınanılaltın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,253
Ynt: Çekme Karavan İçin Araç Önerisi

akınanılaltın' Alıntı:
Ben çok bakındım, profesyonel karavan üreticilerin hepsini tanıyorum.
Açık konuşayım,
Motokaravan üretici değerli bir abim ve gezenbilir üyelerinin ortak görüşü " 80 model olsun ama yabancı üretim bi karavan olsun" du.

Pi2010 için diyeceğim, kullandığı malzeme gerçekten kalitesini belli ediyor. Ama benim boyum 1,89 pi2010 da ayakta bişeyler ısıtamam bile :smiley:
Erba haftasonu karavanı istediğim gibi tam, fiyatı 11.500 dü iki ay önce şimdi 14.500.

Her neyse niyetlendim ikinci el bakımlı bişey almaya
Biri 77 model
Diğeri 86 model (türkiye üretimi)
86 model olan hem uygun hem de bakımlı görünüyordu fakat almamamı söylediler. Birazdaha beklersek mart nisan da bu ilanlardan çok göreceğimiz söylendi.

Yalnız benim planım

Haftasonları bazen karavanı alıp gezmek,genel de güvenlikli bi kamp alnına bırakıp haftasonları orada kafamı dinlemek..

Fakat istanbula yakın iki kamp alnından fiyat aldım 2.000 ve 2.500 TL dediler.
bana biraz masraflı gelecek gibi geldi, gözüm korktu.
Çünkü bunun;
Uydu anteni var, ışığı var, yazın soğutucusu var, bunları karşılayacak güce ihtiyaç var..

İşin içinden çıkamıyorum.

Siz ne yaptınız ? Durum nedir ?

Hocam sımdı benım aracım CLİO SPORT TOURER 1.2 16V araca bakarak haereket etmek ıstıyorum bır yandan pi 2010 cok baktım bende ama gıtmedım basogluna gıttım carettalara baktım uygunda buldum 2 el ama vazgectım sımdı pi2010 bakıyorum su anda guncel fıyatı ne bılmıyorum ama forumdan bır abımızle gorusecegım kısa zamanda umarım kısmetse olursa...

ama sımdı pi2010 alırsam 3.25 modelı var bunu ıstermıyım bılmıyorum wc dus vs hepsı var

kafam cok karısık forumdan abılerımızden yardım beklıyoruz :smiley:

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri