Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asigencselo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,288

asigencselo

Yeni Üye
Tüm dostlar allaha şükürler olsun tüm dostlarıma selamlar
6 senelik hayalime artık başlıyorum inşallah :smiley:)))

Elektronik okudum 1.5 yıl doğaz gaz işi yaptım
Mekanik demir işinde 25 yıllık tecrübeli ustamla birlikte
Bursa orhangazi sanayi sitesinde imalatı gerçekleştireceğiz
Aynı zamanda Renault ve forda Ana sağlayıcı olan bir plastik enj fabrikasında montaj ve lazer kesim operatörüyüm
Mobilyacı tornacı boyacı çevremde bu tür samimi oldugum insanlar ve takım taklavatlarım bol miktarda mevcut çok şanslıyım

Bunu emsal almaktayım

poryalarım elime ulaştı

Sipariş Bijon Akis-C Rulman Ölçüsü Jant Göbeği-A Bijon Merkezi-B Kapasite (kg)
104120 5 50 3 0207/30209 110 160 1.400

yavaş yavaş bütçem yettiğince vakit buldukça imalat gerçekleştireceğiz
Dfm succe 105 hp lik aracıma hafif ama çok etkili sadece tatil gezi amaçlı değil
Tüm hayat boyu yaşamayı düşündüğüm bir Karavan yapacağım allahın izni ile selamlarımla

Etiketler
Ynt: Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü

Hayirli olsun takip esiyorum

1300 kg kapesiteli poryalarım elimde arkadaşlar bugün yarın iç dizayn çizimi bitecek inşallah ve 1 hafta içinde demir malzeme teminini gerçekleştirmiş olacağız

tam netlik kazanmamış olsada şu ann için tasarım bu yönde

Kolay gelsin, merakla ve heyecanla takipteyiz...

Yanılıyorum herhalde,
WC/Duş/mutfak iç içe çizilmiş.
Yatak/Mutfak/Oturma gurubu her halde unutulmamıştır.
En önemli konu bu haliyle yük dengesi tek taraflı olmuş.
Genç kardeşimiz proje üzerinde biraz çalışmalı derim.
Kolay gelsin.

teşekkürler ustam asıl amaç düz karavandan biraz farklı iki kanatlı açılabilir seyyar bir ev tarzı acılabilir bi açı boy ölçüsü sanırım 5 mt yi bulacak gibi
Aklımdan geçen aslında açılmadan yoldaki konaklamalarda en azından mutfak ve wc kısmını kullanabilmek
oturma amaçlı kullanımı yan panelleri açmadan kullanmak anlamsız

Ilgiyle takip :smiley:

selam. öncelikle hayırlı uğurlu olsun. bende uzun zamandır takipteyim. başlıyacam ama kapalı bir yer bulamadım. benim sormak istediğim poryalardan kendin mi dingil yapacaksın. bir de böyle olura maliyeti ne oluyor. selamlar

levent231' Alıntı:
selam. öncelikle hayırlı uğurlu olsun. bende uzun zamandır takipteyim. başlıyacam ama kapalı bir yer bulamadım. benim sormak istediğim poryalardan kendin mi dingil yapacaksın. bir de böyle olura maliyeti ne oluyor. selamlar

Levent,
İstedigin poyra ve dingil yapip uygun fiyatla gonderebildigimiz gibi,cekme karavan icin tum malzeme ve ekipmanlari temin ediyoruz.
Baslamak bitirmeye ilk adimdir,gerisi corap sokugu gibidir.
Kolay gelsin.
.www.karavanekipmanlari.sahibinden.com
Ziyaret ediniz.

cevabın için teşekkür ederim Seyfettin abi. badik ve diğer arkadaşların yapımlarını heyecanla takip ettim. sayfanızıda inceledim. çok güzel şeyler var gerçekten. kapalı bir yer bulursam başlıyacağım. ayrıca sizin gibi deneyimli insanlardan akıl almaya da ihtiyacım olacak

ustalar islerimin yoğunluğundan herşey çok agir ilerliyor
porya yerine cayirovadan özel üretim dingil ve kaplin temin edildi tüm set 1.750 TL ye mal oldu

IMG 20141110 125832

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.