Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,242

Etiketler

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
Hiç mühendisten satılık yok.. Alındım doğrusu :sweatsmile: ..
Ve ben de bu ilanı hazırladım.
Beğenilirse, sarı siteye ilanı vereceğim..

fYgJDF.jpg']Meendizten ÇOK TEMİS..[/URL]Çok Temiz Karavan

Son düzenleme:

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Son düzenleme:

Doğrucu Davut

Kişiye değil, yanlışa nişan alır..
Bu da çok önemli bir özellik:

ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ *** DOKTORDAN ***​

.
Külliyen teessüf ederiz Akın bey ! ☹️
(Zat-alinizin yaşına uygun makamdan yazayım dedim)

Biz ki sadece nüfuzumuza geçirdiğimiz araç gereçleri değil, bilumum menkul ve gayrimenkullerin kalitesini otomatikman yükseltir, hani nasıl hastayı turp gibi yapıyorsak, onları da anında allem kallem eder, külüstür ve keleperlikten, antik veya eşsiz kaliteli meta yahut müstesna “Oldtimer” seviyesine çıkartır, piyasaya amade ederken, siz burada bizlerle alay etme cürretini göstermektesiniz. Çıh çıh..
Olmadı şimdi yani.. 😡
Mühendislerin bile bizim titizliğimizi göstermediğini, resminiz de belgeliyor zaten.

Sanırım siz ve sizi beğenileriyle destekleyen Hüseyin, Sinan ve Orhan beylerin, Hipokrates ve Paracelsus’un da bizleri ilaveten bu olağanüstü kabiliyetlerle donattıklarından haberiniz olmamalı ?

Bizlerin Türkiye’de meslek yeminimizi “ ...kullandığımız her Şahin’i hemen Doğan, harabeyi bulunmaz, döküntüyü eşsiz, bozuğu çakı gibi yapacağıma, elimize geçen her şeyi gayet ama gayet titiz kullanacağıma, namusum ve şerefim üzerine yemin ederim” diyerek bitirdiğimizi atlıyor olmalısınız ?

Hani lafı açılmışken sorayım dedim.
Allahaşkına kim ekledi yemine bu son cümleyi, bileniniz var mı acep ?
Canımız çıkıyor bu kadar işin içinde bir de bunlarla uğraşmak için yahu !. :p
Ah, keratayı bir elime geçirsem yapacağımı biliyorum aslında..

Son düzenleme:

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
KESİNLİKLE DOĞRU-DUR..

"
  • 2016 aralık ayı trafiğe çıkışlıdır.
  • Ben 3. sahibiyim ama biz dahil çok yoğun kullanımı olmadı ----Belli TAA BAŞINDAN ŞECERESİNİ TUTMUŞ 😇 😜
  • Esnaf olduğum için zaman probleminden dolayı satıyorum
  • 20 ağustosta muayenesi yapıldı.
  • hiçbir problemi yoktur.
  • yanında jeneratörünü de vereceğim
  • ayrıca sonradan yaptırdığımız ön tentesini de vereceğim.

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
"...... burdan yazamadığım birçok özelliği ile
proje değişikliği nedeniyle satışa cikardim...
detaylar için arayabilirsiniz...alicisina hayırlı olsun ..."

Amin..Amin... 😇 🙃 :tearsofjoy:

kartalveat

Zirve
Yer
İSTANBUL
1603906305110.png

satıcının linki

8.500 TL ye satılan son model bir karavan üretimidir.
" 2x3 métre ebatlarında, 600 kg ağırlığında olup evrak gerektirmeyen ev tipi ici boş karavandır. Dışı paslanmaz baskılı saçtır. Içi plastik lambridir. Ikisinin arasında strafor yalıtım olduğu için sıcak soğuk gecirmez. Yerinden teslim fiyatıdır. Kdv, nakliye alıcıya aittir. En küçük araçla bile kolaylıkla çekilebilir."

miş. Satıcı öylediyor.

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
Ekli dosyayı görüntüle 586186

satıcının linki

8.500 TL ye satılan son model bir karavan üretimidir.
" 2x3 métre ebatlarında, 600 kg ağırlığında olup evrak gerektirmeyen ev tipi ici boş karavandır. Dışı paslanmaz baskılı saçtır. Içi plastik lambridir. Ikisinin arasında strafor yalıtım olduğu için sıcak soğuk gecirmez. Yerinden teslim fiyatıdır. Kdv, nakliye alıcıya aittir. En küçük araçla bile kolaylıkla çekilebilir."

miş. Satıcı öylediyor.
Satıcı/İmalatçı İzmir Karabağlarda. Tanırım.
Kendi halinde garip/temiz bir esnaf.
Hiç iddiası yok. Hareketli bir kulube yaptığını söylerdi..

Son düzenleme:

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
100,401
Kayıtlı Üye Sayımız
168,442
Kaydolan Son Üyemiz
ahde06
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

FORUM İSTATİSTİKLERİ

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir