Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,841

Etiketler
Hiç mühendisten satılık yok.. Alındım doğrusu :sweatsmile: ..
Ve ben de bu ilanı hazırladım.
Beğenilirse, sarı siteye ilanı vereceğim..

FYgJDF ']Meendizten ÇOK TEMİS..[/URL]Çok Temiz Karavan

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Bu da çok önemli bir özellik:

ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ *** DOKTORDAN ***​

.
Külliyen teessüf ederiz Akın bey ! ☹️
(Zat-alinizin yaşına uygun makamdan yazayım dedim)

Biz ki sadece nüfuzumuza geçirdiğimiz araç gereçleri değil, bilumum menkul ve gayrimenkullerin kalitesini otomatikman yükseltir, hani nasıl hastayı turp gibi yapıyorsak, onları da anında allem kallem eder, külüstür ve keleperlikten, antik veya eşsiz kaliteli meta yahut müstesna “Oldtimer” seviyesine çıkartır, piyasaya amade ederken, siz burada bizlerle alay etme cürretini göstermektesiniz. Çıh çıh..
Olmadı şimdi yani.. 😡
Mühendislerin bile bizim titizliğimizi göstermediğini, resminiz de belgeliyor zaten.

Sanırım siz ve sizi beğenileriyle destekleyen Hüseyin, Sinan ve Orhan beylerin, Hipokrates ve Paracelsus’un da bizleri ilaveten bu olağanüstü kabiliyetlerle donattıklarından haberiniz olmamalı ?

Bizlerin Türkiye’de meslek yeminimizi “ ...kullandığımız her Şahin’i hemen Doğan, harabeyi bulunmaz, döküntüyü eşsiz, bozuğu çakı gibi yapacağıma, elimize geçen her şeyi gayet ama gayet titiz kullanacağıma, namusum ve şerefim üzerine yemin ederim” diyerek bitirdiğimizi atlıyor olmalısınız ?

Hani lafı açılmışken sorayım dedim.
Allahaşkına kim ekledi yemine bu son cümleyi, bileniniz var mı acep ?
Canımız çıkıyor bu kadar işin içinde bir de bunlarla uğraşmak için yahu !. :p
Ah, keratayı bir elime geçirsem yapacağımı biliyorum aslında..

Son düzenleme:

KESİNLİKLE DOĞRU-DUR..

"
  • 2016 aralık ayı trafiğe çıkışlıdır.
  • Ben 3. sahibiyim ama biz dahil çok yoğun kullanımı olmadı ----Belli TAA BAŞINDAN ŞECERESİNİ TUTMUŞ 😇 😜
  • Esnaf olduğum için zaman probleminden dolayı satıyorum
  • 20 ağustosta muayenesi yapıldı.
  • hiçbir problemi yoktur.
  • yanında jeneratörünü de vereceğim
  • ayrıca sonradan yaptırdığımız ön tentesini de vereceğim.

"...... burdan yazamadığım birçok özelliği ile
proje değişikliği nedeniyle satışa cikardim...
detaylar için arayabilirsiniz...alicisina hayırlı olsun ..."

Amin..Amin... 😇 🙃 :tearsofjoy:

1603906305110

satıcının linki

8.500 TL ye satılan son model bir karavan üretimidir.
" 2x3 métre ebatlarında, 600 kg ağırlığında olup evrak gerektirmeyen ev tipi ici boş karavandır. Dışı paslanmaz baskılı saçtır. Içi plastik lambridir. Ikisinin arasında strafor yalıtım olduğu için sıcak soğuk gecirmez. Yerinden teslim fiyatıdır. Kdv, nakliye alıcıya aittir. En küçük araçla bile kolaylıkla çekilebilir."

miş. Satıcı öylediyor.

Ekli dosyayı görüntüle 586186

satıcının linki

8.500 TL ye satılan son model bir karavan üretimidir.
" 2x3 métre ebatlarında, 600 kg ağırlığında olup evrak gerektirmeyen ev tipi ici boş karavandır. Dışı paslanmaz baskılı saçtır. Içi plastik lambridir. Ikisinin arasında strafor yalıtım olduğu için sıcak soğuk gecirmez. Yerinden teslim fiyatıdır. Kdv, nakliye alıcıya aittir. En küçük araçla bile kolaylıkla çekilebilir."

miş. Satıcı öylediyor.
Satıcı/İmalatçı İzmir Karabağlarda. Tanırım.
Kendi halinde garip/temiz bir esnaf.
Hiç iddiası yok. Hareketli bir kulube yaptığını söylerdi..

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR