Çekme Karavanda Destek Ayakları Ne Iṣe Yarar?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,748

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Mesajlar
3,269
Tepkime Puanı
4,581
Yer
Almanya
ALKO Fahrgestell

System Leichtbauchassis | Alko-TechHer çekme karavan kullananın yukardaki resimde görülen karavan ṣasisinin destek ayaklarını iyice incelemesi lazım.

Bu destek ayaklarını kullanarak karavanı kaldırırsak neler olabilir konusu aṣağıdaki baṣlıkta detaylı olarak iṣlendi.

Doğru sandığımız yanlıṣları öğrenmek için konuyu okumakta fayda var.

Çekme Karavanın Düz Zeminde Yana Yatık Durması Hk.
 

FROLI

Karavanımda yıllardır inatla takoz kullanmadım. Son iki yılda yaptığımız Italya’nın dağlık bölgelerindek geziler fikrimi değiṣtirdi.

Ebay küçük ilanlarda bu takozları gördüm ve satın aldım. Pazarlık sonucu kargo dahil 30 € ödedim. Yenisi kargo dahil 50 € civarında.

Froli marka XL büyklüğünde. Ebatları:Boyu 57cm, eni 23,5 cm. Iki yüksekliği var 6,5 ve 11,5 cm. Ikisinin ağırlığı 5 kilo.

Karavanın 225 lastikleri için yeterli geniṣlikteler.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,417
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst