Çekme Karavanda İki Kişinin Bagaj Ihtiyacı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,060
İlker Bey,

Çadırla konakladığım zamanlarda arabanın bagajında bir çantam vardı içinde, ızgara teli, çadır, uyku tulumu vb yi sabit tutardım. Evde de termos bir çantanın içinde çatal, bıçak, tabak, cezve, tuz, yağ vb yi sabit tutuğum bir çantam olurdu. Sadece yiyecek ve giyecek alıp çıkardım. Böyle 2 sabit çanta hazırlarsanız, minimum eksik ile yola çıkmak mümkün oluyor.


Tek yada iki kişi gittiğimizde sorun olmuyor, ailece gidince kamp sandalyesi , masası, çadırı belki gelen olur diye iki tane fazladan sandalye (birkaç yakınımızı böyle alıştırdık gündüz gelip geç saatte evlerine dönüyorlar) hava rüzgarlı ise etrafa zarar vermeyelim diye ateş yakmak için çamaşır makine tamburu, daha önce gidip kuru odun bulmakta zorlandığımız bir yere gideceksek iki çuval odun, aracın sepete 250 lik pimaştan yaptığım 35 litre su deposu, tente ve direkleri, çadırın içine iki kampet, aracın içine şişme yatak yaz ise termos veya buzdolabı kış ise çadır ısıtıcı derken liste uzayıp gidiyor. :tearsofjoy:

Yani Tahir bey sizin anlıycanız, iki çanta ile kamp yapmak için, bizim biraz daha zamana ihtiyacımız var gibi.:smiley:
Selamlar hoşçakalın
 
Son düzenleme:

Etiketler
Tek yada iki kişi gittiğimizde sorun olmuyor, ailece gidince kamp sandalyesi , masası, çadırı belki gelen olur diye iki tane fazladan sandalye (birkaç yakınımızı böyle alıştırdık gündüz gelip geç saatte evlerine dönüyorlar) hava rüzgarlı ise etrafa zarar vermeyelim diye ateş yakmak için çamaşır makine tamburu, daha önce gidip kuru odun bulmakta zorlandığımız bir yere gideceksek iki çuval odun, aracın sepete 250 lik pimaştan yaptığım 35 litre su deposu çadır, tente ve direkleri, çadırın içine iki kampet, aracın içine şişme yatak yaz ise termos veya buzdolabı kış ise çadır ısıtıcı derken liste uzayıp gidiyor. :tearsofjoy:

Yani Tahir bey sizin anlıycanız, iki çanta ile kamp yapmak için, bizim biraz daha zamana ihtiyacımız var gibi.:smiley:
Selamlar hoşçakalın

İlker Bey,

Siz karavanın içini bence hazırlamışsınız, sadece dışına bir araç lazım :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,210
Mesajlar
1,515,401
Kayıtlı Üye Sayımız
171,842
Kaydolan Son Üyemiz
Yücel0074

SON KONULARGeri
Üst