Çekme Karavanım İçin Isıtma Önerebilir Misiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Td5Sever Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,003

Sizce Tüplü Isıtıcı Mı , Dizel Isıtıcı Mı ??

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
@memret

Konuya direk girmek istemem ama bu hesabınız yanlış gibi?

1 gram, 0,001 lt yapar. 360 gr ise 0,360 litre yapmaz mı, 0,72 demişsiniz?
Bence 360 gram sıvı LPG, 0.180 litre yapar demiştim ama ters düşünmüştüm. 0.72 litre doğrusu. Yaklaşık özgül ağırlığı 0.5 kg/m3

Son düzenleme:

Bu yazılanların sonucunda
0,56x3,74= 2,0944 litre/saat yapıyor bu durumda webasto'dan %34,34 daha tasarruflu gibi bir sonuç çıkıyor.
Yani her bakımdan avantajlı öyle mi?

Bu yazılanların sonucunda
0,56x3,74= 2,0944 litre/saat yapıyor bu durumda webasto'dan %34,34 daha tasarruflu gibi bir sonuç çıkıyor.
Yani her bakımdan avantajlı öyle mi?

doğrudur @Zgrp, ama litre/saat değil, tl/saat. t ve l harflerinin konumu önemli:smiley:

Upload 2019 11 1 8 9 22

Çin malı webasto tipi ısıtıcılar var uygun fiyata. Alıp kullananlar varsa tecrübelerini öğrenebilirmiyiz?

Dize orjinal d2 d4 webasto icin turkiyedeki en uygun fiyatlari bizden alabilirsiniz.
Ahmet tav 05324889942

Merhaba mr. Heater little buddy diye bir ısıtıcı var. Yurt dışında çok yaygın kullanılıyor $78 fiyatı. Propan tupuyle çalısıyor. Devrilme emniyeti ve düşük O2 sensörü var. Indoor safe bir ısıtıcı. Low high modu var çok pratik ve ucuz olduğunu düşünüyorum. Bacasi olmadığı icin Havalandırma açıkliğı birakin deniyor fakat oldukca temiz bir yanma oldugu icin testlerde hic havalanfirma olmasa bile co hiç olculebilecek ppm degerine gelmiyor. Bence uygun bir alternatif olabilir. Yine de co zehirlenmesi yaşar mıyım diye düşünenler için gaz alarm cihazı ile kullanılabilir.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR