Çekme Karavanımı Sipariş Ettim. etezcan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan etezcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,191

Etiketler
Ynt: Çekme Karavanımı Sipariş Ettim. Etezcan

omnitemporal' Alıntı:
hoşseven lpg hermetik sobaları inceledim biraz,daha önce karavanında ısınma için bunu kullanan duymamıştım,fiyatı 400 tl,karavanda kullanım için uygunmu,siz kullandınızmı?yada daha önce kullanan varmı acaba?eğer uygun ve verimli ise vebastoya göre daha ucuz bir seçenek,vebastodan daha sessiz olduğunu tahmin ediyorum,zaten ocak için tüp taşıyor karavancılar,yakıt açısındanda ekonomikse ve söndüğünde gazı kesme gibi bir emniyet tertibatı varsa,karavan içine ek olarak lpg alarmları konarak kullanılabilir

Murat Bey deneme amaçlı çalıştırdım. Fena değil gibi görünüyor. Avantajı elektriğe ihtiyaç duymaması. Tüp ne kadar harcar pratikte bilmiyorum. Bende webosta da var. Soğuk günlerde onu çalıştırdım tüpsüz kalmamak için. Yalnızca randıman almak için 2 tüp ile çalıştırılması öneriliyor. Bende tek tüp var.

soğuk bir günde 2 tüple çalıştırıp performansını test edebilirseniz,hepimiz için çok yararlı olacak,bir de güvenlik açısından bir sıkıntı olurmu,södüğünde gazı kesiyormu,bunları araştırmak lazım

Ynt: Çekme Karavanımı Sipariş Ettim. etezcan

Bu modellerde otomatik gaz kesme tertibatı yok sanırım.

hoşsevende varmı bilmiyorum ama aynı fiyata baymak marka olanda gaz kesme güvenlik tertibatı var
http://baymak.com.tr/tr/urun/bdu-10-hermetik-dogalgaz-sobasi
arkasına hava giriş delikleri olması gerekiyor,ayrıca atık havayı dışarı çıkarması için hermetik şohbeninki gibi bir çıkış bacası yapmak gerekiyor

Ekli dosyalar

• 1.Broşür134.pdf
    158.8 KB · Görüntüleme: 274

Broşürde verilen boyutlar çok büyük, ağırlığı 32,2 kilo. Eğer gaz debisi, gaz yakma anlamına geliyorsa saatte 0,820 kg ile çok fazla. Herhalde karavan için düşünülmemiş.

Gaz kesme emniyeti var. Ağırlığı yaklaşık 10kg. Dış duvara uzunluğu ayarlanabilen teleskopik bacası var. Çift tüp ile deneme şansım şimdilik olmayacak. Gelecek kışa kadar ikinci tüpü almaya niyetim yok. Ama tek tüple çalıştırdığımda da iş gördü. Daha sonra fotoğraflarını koyacağım.

HDU 3 ®
Hermetik Doğalgaz / DG Sobası

3000 kcal/h Kalori Gücü
Doğalgaz ve LPG Kullanımlı
20 mbar Doğalgaz Gaz Basıncı
30 mbar LPG Gaz Basıncı
Hermetik Denge Bacalı
Paslanmaz Çelik Brülör
Duvara Monte Edilebilir
Piazo Ateşleme
Pilot Alevli
Basınç Ayarlı
Emniyet Sistemli
Otomatik Oda Termostatlı
Duman Kanalı
Ø 160
Patentlidir.

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Karavanınız hayırlı olsun fotoğraf paylaşımı yaparsanız çok güzel olur..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR