Çelik Tel Testere+11 Fonk.Çelik Kart+Magnezyum Firestarter+Sönmeyen Kibrit+Düdük

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan waffle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,369

waffle

Ana Kamp
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar,

Kendime ve kuzenime almış olduğum ürünlerden adetli getirmiştim. İsteyenlere gönderebilirim. 5 ürün birlikte alabilirsiniz, tek tek uğraşmak istemiyorum. Hepsi 45 tl. İzmir merkezde olanlara elden verebilirim. Kargo Aras ya da PTT hangisi ucuz ise onunla alıcı ödemeli olarak gönderebilirim. Eski üyeler ürünü aldıktan sonra da ödeme yapabilir.

Ürünler:

Multi Pocket Tool Card (11 Fonksiyonlu)

Özellikleri:

1- Konserve Açacağı
2- Bıçak
3- Tornavida
4- Cetvel
5- Kapak Açıcı
6- 4 Pozisyonlu Anahtar
(Civata başı için)
7- Kelebek vida anahtarı
8- Testere
9 -Yön yardımcı göstergesi
10- 2 Pozisyonlu Anahtarı
11- Anahtarlık-Kordon Deliği

Ölçüler: 6.8 cm x 4.5 cm x 0.2 mm
Ağırlık: 24 gram
Paslamaz çelik

survivaltools.jpg

Çelik Tel Testere

Kompakt küçük tasarım, esnek, son derece hafif ve kullanışlıdır.
Kamp, Av, Doğa gezileri, ev kullanımı için uygundur.
Kesme bıçak uzunluğu: 60cm
Halka: çapı 3.0cm
Malzeme: Çelik tel

Aşağıdaki filmde kasnak yapılarak kullanımı gösterilmiş, oldukça işe yarar gözüküyor.

http://www.youtube.com/watch?v=6pKk--LaKzY&feature=player_embedded

teltester.jpg

Magnezyum Ateşleyici

Magnezyum çubuk ve tutma sapı, demir kazıma çubuğu, taşıma ipi ile birliktedir.
Magnezyum çubuk(sapı hariç) : 7cm Demir çubuk : 7cm 14gr

Kullanımı: Ateşin yakılacağı yere demir kazıma çubuğu veya çakınızı magnezyum cubuğa yavaş yavaş sürterek bir miktar magnezyum talaşı kazınır. Ardından bu parçaların üzerine gelecek şekilde demir kazıyıcıyı veya çakıyı magnezyum çubuğa hızla sürterek kıvılcım oluşturmak suretiyle yerdeki magnezyum talaşı ve yanıcı malzeme kolayca tutuşturulur.

magnez.jpg

Evde pamuk ile denedim, oldukça kolay tutuşturdum.

Rüzgar ve Yağmurda Sönmeyen Kibrit

İçinde 20 adet var, kutusu su geçirmez.

95929072.jpg

matc1.jpg

Survival Düdük

Alüminyum alaşım
Ölçüsü : 4.5cm X 0.8cm

ddkgt.jpg

Etiketler
Ynt: Çelik Tel Testere+11 Fonk.Çelik Kart+Magnezyum Firestarter+Sönmeyen Kibrit+Düdük

ogretmen_3435(at)hotmail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ynt: Çelik Tel Testere+11 Fonk.Çelik Kart+Magnezyum Firestarter+Sönmeyen Kibrit+Düdük

güzel ürünler ihtiyaç olduğu zamn aranılır gibi

Yukarıdaki ürünlere ek olarak fazlalık olan 1 adet Cree XML T6 Ledli 1000 lümen küçük el feneri ve yanında 2 adet 3.7v'luk 18650 model pil(3800mAH) ve seyahat şarj aleti mevcuttur. Sıfırdır, kutusu vs yok hepsi 75 tl. Bu fenerleri tüfek üzerine bir aparatla monte ederek gece avında da kulanıyorlar.

Ölçüleri: 115mm (L)x31mm (Head Dia)x25mm (Body Dia)
Alüminyum alaşımdan yapılmış, sağlam bir ürün.
Açma kapama düğmesi fosforludur, karanlıkta parlar.
5 modludur; yüksek-orta-kısık-flash-SOS
waterproof özellikli, aydınlatma mesafesi 100-200 m

7821575898_c6493efe02_b.jpg

7821577174_ff7716f4b0_b.jpg

7821578164_de0777b1e2_b.jpg

7821576492_fc11c7558f.jpg

Ürünler ne durumda duruyormu bilgi lütfen,saygılar

Binali Bey, ürünler sıfır ve şu an mevcut durumda(sadece kontrol amaçlı denenmiştir). Selamlar..

Bu arada bir arkadaş mail yoluyla isim farklılığının sebebini sormuş. İki ismim var o yüzden farklı geçmiş önceki iletilerden birinde, neyse düzelttim.

Bir takım ve led fener Binali Bey tarafından alınmıştır, iyi günlerde kullanması dileklerimle..

5 adet kamp setinden mevcuttur, fenerden kalmadı(isteyen olursa yardımcı olurum).

yildirimnotebook@hotmail.com bana bu mail adresinden ulaşabilirmisiniz. Bu takımdan bir adet almak istiyorum.

Ürünler gerçekden çok güzel,hele fenere olağan üstü güzel harika bir şey,yeri geldiğinde arayıpta bulamıyacağınız
gereçler,tel olsun kibrit olsun kaliteli ürünler,teşşekürler enis bey,saygılar

arayıcı' Alıntı:
yildirimnotebook@hotmail.com bana bu mail adresinden ulaşabilirmisiniz. Bu takımdan bir adet almak istiyorum.

mail gönderdim..

Binali Bey beğendiğinize sevindim, iyi günlerde kullanmanız dileklerimle. Teşekkür ederim.

Fener hariç diğer beş üründen oluşan survivor paketi mevcuttur arkadaşlar. Biraz daha büyük 1600 lumenlik bir model getiriyorum arkadaşıma, hoşuma giderse bilgilendiririm buradan da..

survivor paketi var elinizde balıkesir edremit teyim.kargo ile gönderme imkanı varmı. fiyat ne demiştiniz.

Merhaba enis bey,1600 lümen el fenerinin fiati nedir acaba öğrenebilirmiyim,almayı düşünüyorum
saygılar

edremitlihakan' Alıntı:
survivor paketi var elinizde balıkesir edremit teyim.kargo ile gönderme imkanı varmı. fiyat ne demiştiniz.

Hakan Bey, başlıkta yazan 5 parça ürün(Çelik Tel Testere+11 Fonk.Çelik Kart+Magnezyum Firestarter+Sönmeyen Kibrit+Düdük) 45 tl, kargo özellikle istediğiniz bir firma yoksa aras ile gönderiyorum, o da 7-8 tl arası tutuyor.

Merhaba enis bey,1600 lümen el fenerinin fiati nedir acaba öğrenebilirmiyim,almayı düşünüyorum
saygılar

Merhaba Binali Bey, özelden yazdım.

selamlar, sevgiler..

Fener hariç ilk sayfadaki ürünler mevcuttur arkadaşlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri