CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan micoz01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,302

Etiketler
TCS den ben de emin değilim. Bir siteden baktım. Ama ahşap kaplama overland serisinde mevcut diye biliyorum. Ve bu seri 2003 yılında üretime girdi. Acaba sizin ki sonradan mı takıldı gibi saçma bir soru soracağımı bilemedim şimdi. Kapı kenar yazılarında overland diye bir yazı yok mu şimdi ?
Yok malesef overland değil araç limited ama bir arkadaşımdada yine 2001 limited var ondakide aynı benimkiyle.

Selamın aleyküm abilerim yazılanları okumaya çalıştım.
2013 model sıfır aldığım Seat leon aracımı sattıktan sonra cherokee sevdası tuttu benide. Ama 2.7 mi 4.7 mi bi türlü karar veremiyorum. Aracı genel olarak hafta sonları kullanacağım istanbul içi. Hafta sonları 100-150 km anca yaparım. Çıkarsam bide ufak tefek çayır çimen öyle ağır bi arazim yok. Senede 1-2 defa uzun yola çıkıyorum. Cherokee istememdeki amaç heybeti görüntüsü 4x4 olması. Genel olarak kullanım tarzım bu şekilde olacak. Bütçem 40-50 bin bandında. Titizimdir aracıma karışılık. Aldığım aracı ben üzmeden kullanırım bakımlarını zamanında yaptırırım. Aynı şekilde onunda benim çok üzmemesi gerek. Sizce 4.7 mi almalıyım 2.7 mi? Hangisi uzun vadede beni mutlu eder. Araç alımı konusunda bana yardımcı olursanız eğer çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Selamın aleyküm abilerim yazılanları okumaya çalıştım.
2013 model sıfır aldığım Seat leon aracımı sattıktan sonra cherokee sevdası tuttu benide. Ama 2.7 mi 4.7 mi bi türlü karar veremiyorum. Aracı genel olarak hafta sonları kullanacağım istanbul içi. Hafta sonları 100-150 km anca yaparım. Çıkarsam bide ufak tefek çayır çimen öyle ağır bi arazim yok. Senede 1-2 defa uzun yola çıkıyorum. Cherokee istememdeki amaç heybeti görüntüsü 4x4 olması. Genel olarak kullanım tarzım bu şekilde olacak. Bütçem 40-50 bin bandında. Titizimdir aracıma karışılık. Aldığım aracı ben üzmeden kullanırım bakımlarını zamanında yaptırırım. Aynı şekilde onunda benim çok üzmemesi gerek. Sizce 4.7 mi almalıyım 2.7 mi? Hangisi uzun vadede beni mutlu eder. Araç alımı konusunda bana yardımcı olursanız eğer çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

uzun vadede 4.7 mutlu eder, yalnız iyi araştırmak şart, bir de bütçe 40-50 ise kenarda da en az 10 bin nakit ne olur ne olmaz parası olmalı. bu rakamı eskiden 5bin olarak öneriyordum ama $ yükselişi sonrası bunu böyle kabul edin. temiz aracı 45-50 altına bulmak zor ama piyasa da sıkışık takipte olun. öncelik 2001 ve üstü, ilanı paylaşırsanız yorum yaparız. her türlü teknik özellik ve yorumları da sitede mevcut.

40-50 binlik bütçe ile alacağın 4.7 seni üzebilir. O fiyatlara masraflı veya hasarlı araç alınabilir. 2.7 crd için yorumda bile bulunmuyorum. O bütçe ile dizele hiç bulaşma derim. Techini kare kasa 4.0 - 5.2 - 5.9 lardan yana kullanabilirsin.

Temiz bakımlı bir WJ kasa 4.7 veya 2.7 crd araçlar 60-65 bin altında satılmıyor. Tabi istisnalar olabilir. Acil nakite ihtiyaç olan biri çıkarsa belki kötünün iyisine sahip olursun.

lpg den emin misin? bu araçlara tek sistem lpg takılamaz diye biliyorum, takılsa da verimli olmaz yürümez düzgün? nascar kartı var yanında ona sormak lazım. ya da galerinin eline düşünce adam bişiler mi yaptı?

lpg den emin misin? bu araçlara tek sistem lpg takılamaz diye biliyorum, takılsa da verimli olmaz yürümez düzgün? nascar kartı var yanında ona sormak lazım. ya da galerinin eline düşünce adam bişiler mi yaptı?
araç iç resimlerinde de lpg paneli görülüyor. ilgilenen arkadaşa sordum bu araçtaki eski tip lpg sistemi mi var diye evet dedi. Şaşırdım kapıyı kapatıp geri çıktım

uzun vadede 4.7 mutlu eder, yalnız iyi araştırmak şart, bir de bütçe 40-50 ise kenarda da en az 10 bin nakit ne olur ne olmaz parası olmalı. bu rakamı eskiden 5bin olarak öneriyordum ama $ yükselişi sonrası bunu böyle kabul edin. temiz aracı 45-50 altına bulmak zor ama piyasa da sıkışık takipte olun. öncelik 2001 ve üstü, ilanı paylaşırsanız yorum yaparız. her türlü teknik özellik ve yorumları da sitede mevcut.

Hocam 2.7 olmaz o bütçe ile.

45 50 arasına az sabırla orta düzeyde işini görecek bir 4.7 alırsın. mümkün olursa 2001 denk düşür.

Kenara hazırlıklı olmak için ayrılacak bütçe konusunda hemfikirim.

1 sene olmadı libertyi alalı 5000 harcadım bile daha ortada da bişe yok pek yaptığım

misal radyatör değiştim geçen 900 lira.5 ay önce 550 liraymış.

porya değiştim 600 lira.

sonuçta 15 16 yaşında arabalar alınca bi toparlamak gerekiyor illaki balataydı diskti yağ idi kayış idi 3 kağıtı içiveriyor zaten yok gibi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR