CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan micoz01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 216,964
55 BİN 2.7 WJ için gayet makul verilebilir bi fiyat.

araba düzgün se expertizde alınır.

yalnız expertizi ye yetkili servis yada zaten kadıköydeymiş jeep garage a götürür yaptırrım.

standart expertiz firması boya makinesi ile anca boyasını ölçer bu arabanın
WJ alınacak ise en az iki ekspertiz gerek bence.. bir de bakılacaklar listesine önce kendin iyice bak.

Etiketler
,hangi özel servisler mesela? bunu yapabilen istanbul da 1 tane var da
Servis kayıtları belgeleri verme açısından mı. Ben en son Jeep Garage da 2864 TL lik bakım yaptırdım. Tüm detaylarını ve fiyatlarını yazan "İş Emri" adı altında belgeyi de aldım. Şu an yanımda ki dosya içinde duruyor. Bursa birlik Oto ya 2 kere servise girdim her iki bakım kağıtlarını da aldım. Benden önce ki sahibi de Master Servis'ten hizmet almış. Oradan evrakları vermediler ama bilgisayar üzerinden geçmişine ait tüm kayıtları gösterdiler.

O yüzden kayıtları vermeme gibi bir durum yok. Garanti konusuna gelirsek parça orijinal ise zaten sorun olmaz. Bir sorun olur ise genelde suçlu kullanıcı olur. Ama emin ol özel servisler daha bi anlayışlı yetkili servislerden. Yetkili servis prosedürü uygular. Özel servis ise aranızda ki münasebeti uygular. Daimi müşteri isen zaten size bir çok konuda kolaylık sağlar.

Servis kayıtları belgeleri verme açısından mı. Ben en son Jeep Garage da 2864 TL lik bakım yaptırdım. Tüm detaylarını ve fiyatlarını yazan "İş Emri" adı altında belgeyi de aldım. Şu an yanımda ki dosya içinde duruyor. Bursa birlik Oto ya 2 kere servise girdim her iki bakım kağıtlarını da aldım. Benden önce ki sahibi de Master Servis'ten hizmet almış. Oradan evrakları vermediler ama bilgisayar üzerinden geçmişine ait tüm kayıtları gösterdiler.

O yüzden kayıtları vermeme gibi bir durum yok. Garanti konusuna gelirsek parça orijinal ise zaten sorun olmaz. Bir sorun olur ise genelde suçlu kullanıcı olur. Ama emin ol özel servisler daha bi anlayışlı yetkili servislerden. Yetkili servis prosedürü uygular. Özel servis ise aranızda ki münasebeti uygular. Daimi müşteri isen zaten size bir çok konuda kolaylık sağlar.
istanbul da jeep garage dışında bunu yapan ve kesin garanti veren yer yok diyebilirim, diğerlerine de pek güvenmem.. o bakımdan sordum

istanbul da jeep garage dışında bunu yapan ve kesin garanti veren yer yok diyebilirim, diğerlerine de pek güvenmem.. o bakımdan sordum
Katılıyorum sana. Ben 2 şehirde ikamet ediyorum. Bandırma ve İstanbul. Bandırma da olduğum dönemlerde Bursa Birlik Oto, İstanbul'da olduğum dönemlerde elbette Jeep Garage servis merkezlerim. Başkasını tanımıyorum.

Katılıyorum sana. Ben 2 şehirde ikamet ediyorum. Bandırma ve İstanbul. Bandırma da olduğum dönemlerde Bursa Birlik Oto, İstanbul'da olduğum dönemlerde elbette Jeep Garage servis merkezlerim. Başkasını tanımıyorum.
birlik oto da iyi, bursa dan almıştım WJ mi, ama ne olursa olsun sahibi bu araçların üzerine düşmez ve ilgilenmezse servis bir yere kadar hizmet verebiliyor..

55 e nedense bana 2.7 nin ezilmişi olur gibi geliyor.

4.7 bakmakta fayda var yada 2.7 ye iyi expertiz yaptırmak lazım

gönlüm wh/wk lerden yana ama o kadar bütçeye çıkamam. 50 bin civarı bi araç almak niyetindeydim maksimum 55 dedim 60 ı zorluycam. başka planlarım var bütçeyi fazla aşmak istemiyorum bu sefer diğer taraf açık kalıyor. 2.8 crdi ler nasıldır? 2.8 mi 2.7 mi daha uygun olur benim için?

gönlüm wh/wk lerden yana ama o kadar bütçeye çıkamam. 50 bin civarı bi araç almak niyetindeydim maksimum 55 dedim 60 ı zorluycam. başka planlarım var bütçeyi fazla aşmak istemiyorum bu sefer diğer taraf açık kalıyor. 2.8 crdi ler nasıldır? 2.8 mi 2.7 mi daha uygun olur benim için?
2.8 iralyan motor libertylerde var

Grandlarda ki 2.7 mercedes

Değerli üyeler,

Lpg takıldıktan sonra motor arıza ışığı yanan bir 4.7 var. Atiker sistemmiş. Alırsak araç uğraştırır mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri