Cherokee Motorunu 3.1 G.chrokee Gibi Olmaktan Alıyokan Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilhanmika Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,828

ilhanmika

Yeni Üye
Yer
Ankara
Merhabalar,
Cherokeeler ile ilgili birkaç şey okudum. Ancak daha çok kafa karışıklığına yol açtı okuduklarım. Grand Chrokeelerde 2.7 tavsiye edilir ikinci etapta 4.7 tavsiye edilir ama 3.1 kesinlikle alma denir İtalyan motordan ötürü. Peki Cherokeelerde İtalyan motor değil mi? Bunları 3.1 gibi olmaktan alıkoyan birşey var mı? Umuyorum ki vardır çünkü Cherokee alma niyetim var ancak emin olamadım. Bir de Cherokee'de 3.7 mi önerilir? Arazide kullanıldığı ile ilgili yazılar okudum, videolar izledim. Ancak tecrübe sahibi kişiler olarak sizler 'Evet bir arazi aracıdır.' diyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler herkese.

Etiketler
jeep grand cherooke 2,7 crd mercedes ve en verimli motordur.99-04 yıllarında wj kasa olarak üretilmiştir.kesinlikle tavsiye eder lakin km oynanmamış düşük km araç bulmanında bir o kadar zor olduğunu belirtmek isterim.elektronik donanım cip vs. 4,7 ve 5,2 benzinli modellerine göre daha fazladır.fakat düşük km ve yorgun olmayan bir araç bulabilirseniz pek sorun olmadığını söyleyebilirim arazi performansına gelince quadro-drive sistemiyle son derece başarılı bir 4x4 olduğunu ispatlamıştır.

4.7 wj , 3.7 kj cherokee den hertürlü geniş, konforlu sessiz ve performanslıdır dir. ama yol tutuşu, tüketimi ve fren kaabiliyeti kötüdür.
2.7 ise daha gürültülü ve performans olarak 3.7 den kötüdür. tüketimi de pek az değil.

3.7 yi önerirmiyim? lpg tüpü eğer bagaj konusunda size sorun yaratmayacak ise kesinlikle alınabilir bir araç. ayrıca WJ nin aksine daha zor dökülüyor. neden bilmiyorum. belki zamanında benz in etkilerinden ötürü daha iyi kalitede üretilmiştir kimbilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,068
Kaydolan Son Üyemiz
kutadgu13

Çevrimiçi üyeler

Geri