chevrolet tahoe arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oboz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,314

oboz

Yeni Üye
96-98 arası offroada çıkmamış tahoe arıyorum.Vortec motorlular tercihimdir.İlgilenenlere teşekkürler.

Etiketler
Ynt: chevrolet tahoe arıyorum

Aşağıdaki linklere göz atın isterseniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=63801.0

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-tahoe-standart-tahoe-lar-ile-karistirmayin-33445957/detay

Ilgilendiginiz icin tesekkur ederim cagatay bey.Ancak ben clasic bir tahoe ariyorum.Bu aracla biraz fazla oynanmis :smiley:

ilgilenirseniz bi yakınımda 96 model tek kapı yeşil renkte 118.000 mil de motor,şanzımanı yeni yapılmış,yürüründe hiç bir sorunu olmayan 5.7 vortec motorlu tahoe vardır.fiyat 25.000 $

gecen denizlide gördüm adam süper yapmış önünden arkasından dolandım durdum 34 plakalı idi.. dünde aynı arabayı sahibinden com da gördüm 43 000 yazmış fiyat

hocam o ne öyle kaç model ki tamam ekstra koymuş olabilirde ofroda hazırlasa o kadar tutar geçebilirde.o tako afrod içinmiydi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri