Christine Serİes Iii 1973 Diesel

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,582
.

20200107 200158


20200114 193422
 

Etiketler


galvaniz sırası geldi.... sepet çok yordu galvaniz için her bağlantıya delik açmak gerekti içi dişi tamamen galvaniz olması için
20200104 104515


20191228 112821
 merhaba arkadaşlar korona günleri bizim araçlara yaradı bir tek sanırım boş durmayalım dedim malzemeleri yerleştirmeye devam ediyorum
20200213 172909
20200215 113136
 
Son düzenleme:


paletleri hatırladıysanız onları galvenizden geldi şu söylemeliyim paletlerin kendisi işleminden ucuza geldi neden paletler iki adeti 50 tlye hurdacıdan aldım 200 tl kumlama ve 100 tl galvanize verdim bildiğin kucağa aldılar yani bağlantı aparatları 6 adet kesim ve büküm 40 tl vidalar pullar 10 tl de onlar toplan 400 tl gibi bir nakıt akışı oldu ama harika silah gibi sağlam oldu üstelik lastik üzerinde kaymada yapmıyor gayet yeterli ve sağlam oldu
 


şimdi aracımın iç döşemeleri ile ilgili bazı bölgeleri yenilemeye karar verdim bunlar şuan için koltuklar değil onlar uzun ince bir yok baktım başıma hem iş çıkaracak hemde masraflı olacak belli oldu çünkü yerine göre ön koltuklar alt tablaları yenilenecek ondan sonra yüzleri yapılacak o yüzden onlar şimdi duracak onlardan önce aracın yan duvarları ön güneşlikleri üst tablası bunların yenilenmesi ile ilgili çalışmada bulunacağım tamamen kendi imkanlarım ile bir yere kadar yapacağım ancak deri döşeme işi beni aşabilir o yüzden döşeme işini işim ustasına bırakacağım şimdilik söküm ve malzemeye odaklanalım
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,069
Mesajlar
1,512,893
Kayıtlı Üye Sayımız
171,708
Kaydolan Son Üyemiz
Karavan Elektrik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status