CJ5 İçin Tente Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan caaltug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,420

caaltug

Yeni Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar 79 model bir cj5 im var. üzerindeki tente orjinal değil. tenteyi onartmak veya yeni tente yaptırmak veya almak istiyorum. adres, telefon veya fiyat bilgisi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Etiketler

Ynt: CJ5 İçin Tente Aranıyor

slmlar
http://www.facebook.com/album.php?aid=7958&l=354ee&id=506452373

albümdeki resimlere bakın bi ,ama görüldüğü gibi tente bayağı bir kötü durumda,iskeleti sağlamdı en son :smiley:)

CJ7V8' Alıntı:
slmlar
http://www.facebook.com/album.php?aid=7958&l=354ee&id=506452373

albümdeki resimlere bakın bi ,ama görüldüğü gibi tente bayağı bir kötü durumda,iskeleti sağlamdı en son :smiley:)

Kardeş sağol. mesaj attım cevap bekliyorum.. Benim işimi görür uygun bir fiyata verirse..

kesinlikle tutmaz. 1400 dolar a alıyorsun yeni bestop tenteyi. ben geçenlerde aldım, 400 YTL ye. 5 yıllık filan var ama. yeni yapılandan sağlam. sağında solunda biraz sökük var. ama daha yeni gibi.. Bestoptan şaşmayın..

ben asla bestop tan sasmam,jeep gosteren tentesı dır helekı ten rengi ise,eskı cıkanı renk den dolayı degıstırdım hem kuması saglam hemde ıskelti.

benım yenı aldıgım bu;
http://www.facebook.com/album.php?aid=17551&id=700688769

arkadaşlar bu benim cj 5 imin orjinal bestop tentesi gayet saglam ve yeni ama tek sorun araç marmarisli oldugu için solma başlamış boyama konusunda tecrubesi olan varsa fikir edinmek isterdim nasıl bi boya kullana bilirim nasıl uyguluya bilirim istedigim renk
mat siyah veya saglıklı olursa gırıy istiyorum bu işi yapabilecek bi yerde olur ist

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri